Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo Tab P11 Pro
#1

Lenovo Tab P11 Pro на хардуеърната клавиатура има само кирилица БДС и никакъв вариант за смяна с фонетична... Съпорта на Леново е абсолютно безполезен
Цитирай
Аксесоари
#2

Това звучи доста странно и нелепо... Кажи, ако все пак откриеш начин. Обмислях евентуално в бъдеще да си взема такъв таблет, но това би ме отказало.

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#3

(2021-01-25, 09:44:50)Lupita написа:  Това звучи доста странно и нелепо... Кажи, ако все пак откриеш начин. Обмислях евентуално в бъдеще да си взема такъв таблет, но това би ме отказало.


Няма начин, firmware явно е, , не нелепо а малоумно е направо, за немски има няколко подредби, английски неизборими, дори руски и украински има по 2, но българския е само БДС... Таблета и комбинацията е униклана просто, но това недуразумение/малоумие наистина усира цялата работа... Не мога да намеря контакти на 2ро ниво съпорт, на първо са тъпаци, писах вече оплаквания... АКо не беше тая глупост, минус на машинката само че няма voice calls over gsm, всичко друго е супер (не играя игри) и е с ванила андроид, гол като пушка, супер удобно да си сложиш сам квото искаш,  но 6GB RAM и ванила Андорид 10, лети... Btw. Писалката също е хубава, ама се чувства малко "Другите производители я сложиха, ще сложим и ние, не че знаем за какво ни е"

P.S. Ако знаех, мен това също щеше да ме откаже от покупката, но не го върнах, защото всичко друго ми хареса, а няма много таблети на пазара с 11,5" OLED и 6GB RAM
Цитирай
#4

Разгледай тази тема.   https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=98706
Цитирай
#5

Точно поради тази причина не бих го купил никога, Ядът и дискомфорта който ще изпитвам ежедневно при писане ще помрачи много повече радостта ми от хубавия хардуер

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай
#6

Има решение, за сега работи добре, след ден два ще кажа със сигурност https://play.google.com/store/apps/detai...ardLayouts, като изключим липсата на voice calls gsm вече съм много доволен, от Теленор го взех


p.s. Половин ден тест, супер е с това приложение, фонетиката работи перфектно
Цитирай
#7

Привет! Благодаря за посоченото по-горе приложение, което работи супер за момента на моя Lenovo Tab P11 5g. В момента се боря с още един проблем, който май пак е от firmware - физическата клавиатура, която взех оригинална от марката и съвместима с модела на таблета НЕ позволява смяна на езиците чрез комбинация от клавиши - контрол+спейс. Това е само при физическата клавиатура. При виртуалната - всичко работи без пробле.
 
Както вече беше отбелязано, съпортът на Леново не помога особено, освен да предлага преинсталиране, което не реши проблема.

Ще съм ви много благдарен за съвети и предложения!

Благодаря!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)