Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Булграм - ремонт на ремонта
#1

Здравейте,
На 11-ти оставих в А1 за ремонт на Type C порта моя Note20 Ultra. А1 работят с Булграм и те го изпратиха при тях. До 18-ти, според статуса на поръчката, телефона отлежаваше при тях. В крайна сметка на 21-ви телефона беше отремонтиран. Телефона отлежа още няколко дена при тях и на 25-ти го изпратиха обратно в А1. Вчера го взимам ot A1 и днес на дневна светлина забелязвам бяло петно от вътрешната страна на основната камера.
За съжаление, това не единствения случай в който съм недоволен от работата на Булграм, освен че са много тромави, налага да си правят ремонт на ремонта.

[Изображение: 4zvc2Ac.jpg]

Samsung Note20 Ultra 5G, Samsung Note9, Samsung S8, HTC 10, HTC One M9, HTC One, HTC Sensation, HTC HD2
Цитирай
Аксесоари
#2

Не си единствения с ремонт на ремонта.

Да знаеш че телефона вече не е водоустойчив

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#3

Телефона утре се връща в сервиза и докато не си оправят бакиите няма да ги оставя на мира. Разговарях и с Самсунг България които обещаха съдействие.
В Сръчко са ми сервизираха S8 преди 3 год. и нямах никакви проблеми с херметичността.

Samsung Note20 Ultra 5G, Samsung Note9, Samsung S8, HTC 10, HTC One M9, HTC One, HTC Sensation, HTC HD2
Цитирай
#4

На дъщеря ми нокията спря. Нося го в магазина, защото е в гаранция. Онези викат, ще го пратим в оторизирания сервиз, който е Булграм. След близо месец ми се обаждат от магазина и викат - гаранцията не покрива повредата, от сервиза предлагат ремонт за 40 и малко лева, за което има и протокол. Викам, ми добре. Отивам в сервиза и питам каката, какво става с телефона, каката вика, че ремонтът ще струва 150 лева, установили го при по-детайлен оглед. Викам, много мерси, ама той телефонът е 149 лъвъ. Толкова за този сервиз, вече имам едно на ум, ако трябва да поправям нещо извън гаранция, едва ли ще опра до тях.

Philips Fizz.........................Samsung Galaxy Ace GT-S5830 - SGS II V11.2
Samsung Galaxy GT - I9300 HYPER - ROM V6
Alkatel PIXI 4034X
Nokia 5.1
Moto g60
Цитирай
#5

(2021-01-28, 15:14:02)3PO написа:  На дъщеря ми нокията спря. Нося го в магазина, защото е в гаранция. Онези викат, ще го пратим в оторизирания сервиз, който е Булграм. След близо месец ми се обаждат от магазина и викат - гаранцията не покрива повредата, от сервиза предлагат ремонт за 40 и малко лева, за което има и протокол. Викам, ми добре. Отивам в сервиза и питам каката, какво става с телефона, каката вика, че ремонтът ще струва 150 лева, установили го при по-детайлен оглед. Викам, много мерси, ама той телефонът е 149 лъвъ. Толкова за този сервиз, вече имам едно на ум, ако трябва да поправям нещо извън гаранция, едва ли ще опра до тях.

Само да те информирам, че оторизирания сервиз (в случая Булграм), не си измисля сам цените. Цените за ремонт са предоставени от производителя в случая Нокия. Както и това дали ще се ремонтира гаранционно или не, отново не зависи от сервиза (Булграм), а от производителя. Ако телефона има удари, наранявания, счупвания, мокрен и тн.. сервиза няма право да го ремонтира гаранционно. Нали се сещаш, че когато се ремонтира гаранционно и старите части се изпратят към производителя той няма да ги плати ако имат например някакви забележки и ще се наложи сервиза да ги плати. Има си правила които трябва да се спазват, сервизите са просто посредник, който работи по правилата на произвидителя (в случая Нокия).
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)