Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос за китайска мултимедия
#1

Здравейте,имам една китайска мултимедия в колата -ISUDAR, android 9.1 ,въпросът ми е следния,как мога да спра да работи приложението -Phone ?Нямам root права.Проблема е ,че имам допълнителна SIM карта и когато ме търсят по телефона се включва това приложение,До тук няма лошо.Но през това приложение се чува много тихо,а когато колата е в движение и е по-шумно,въобще нищо не се чува,въпреки ,че звука е на максимум.Приложението е инсталирано предварително от производителя,не ми дава да го деинсталирам и не мога да правя нищо по настройките.Искам просто да го спра да работи,когато ме търсят по телефона си ползвам bluetooth.Приложението явно е с приоритет,защото когато ме търсят,първо то се включва и появява.Производителя мълчи и не дава никакви отговори.
Цитирай
Аксесоари
#2

Имаш ли Do not distrub функция . Ако да включи я и няма да ти се появяват позвънявания .

Това също е вариант . Правил съм го на таблет и работи :

https://www.samsung.com/au/support/mobil...l-barring/
Цитирай
#3

Благодаря,ще потърся тази функция и ще пробвам!

пробвах с деактивиране на всички обаждания,иска ми парола ,а не я знам.

Do not distrub функция въобще я няма на тази медия.
Цитирай
#4

(2021-01-28, 12:56:57)tihoto написа:  Благодаря,ще потърся тази функция и ще пробвам!

пробвах с деактивиране на всички обаждания,иска ми парола ,а не я знам.

Do not distrub функция въобще я няма на тази медия.

1234   0000   или пробвай със възтановяване на фабрични настройки ако не изиска парола и за това .
Цитирай
#5

(2021-01-28, 16:05:50)niggaz_nature написа:  1234   0000   или пробвай със възтановяване на фабрични настройки ако не изиска парола и за това .

Пробвах с тези и с 8888 ,но нищо.Ще пробвам с фабричните .но май и с тях не се получаваше.
Цитирай
#6

Ако махнеш сим картата, какво ще стане?

Sent from my HUAWEI CAN-L11 using Tapatalk
Цитирай
#7

махнах я,тогава нямам мобилни данни и интернет и съответно и обаждания,в момента в който я сложа и се почва пак.Пак минах на фабрияни настройки и пак не се получава,китайците здраво са затворили андроида.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)