Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос за китайска мултимедия
#1

Здравейте,имам една китайска мултимедия в колата -ISUDAR, android 9.1 ,въпросът ми е следния,как мога да спра да работи приложението -Phone ?Нямам root права.Проблема е ,че имам допълнителна SIM карта и когато ме търсят по телефона се включва това приложение,До тук няма лошо.Но през това приложение се чува много тихо,а когато колата е в движение и е по-шумно,въобще нищо не се чува,въпреки ,че звука е на максимум.Приложението е инсталирано предварително от производителя,не ми дава да го деинсталирам и не мога да правя нищо по настройките.Искам просто да го спра да работи,когато ме търсят по телефона си ползвам bluetooth.Приложението явно е с приоритет,защото когато ме търсят,първо то се включва и появява.Производителя мълчи и не дава никакви отговори.
Цитирай
Аксесоари
#2

Като влезеш в приложения не можеш ли да го деактивираш?

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

не,въобще бутона за деактивация не е активен.
Цитирай
#4

Настройки -> приложения -> управления на приложенията -> телефон -> разрешения на приложенията -> телефон -> отказ

Така става ли ?

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

(2021-01-28, 12:56:28)BlackBone написа:  Настройки -> приложения -> управления на приложенията -> телефон -> разрешения на приложенията -> телефон -> отказ

Така става ли ?

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk

Не,не става,не мога да променям нищо.Стигам до извода ,че трябва да изтрия някой файл или нещо такова ,да спре да работи това приложение,но въпроса е кой файл .
Цитирай
#6

Ако не разбираш , не си играй с изтриване на файлове , за да не спре цялото устройство.
Цитирай
#7

За да съм сигурен че сме се разбрали правилно. Тия разрешения не можеш да ги пипаш така ли ?

Избираш телефон и после отказ


[Изображение: 05d2c0a9cb80d66a1a488696e0694f9d.jpg][Изображение: 8fd433334b921ad0e49447271506ce78.jpg]

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

Да,нищо не ми дава да променям.Не пипам из файловете ,просто мисля.че така може да се получи нещо.Всички тези разрешения ги виждам,забранявам ги едно по едно,в момента който изляза и се върна пак,пак са активни,не става и с рестарт.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)