Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

нероден Петко
#1

Интересува ме мнението Ви за два телефона , който се очакват февруари 2021 , защото се колебая между три телефона и двата са тези, а именно Sony Xperia 1 III и Xiaomi Mi 11 pro
Цитирай
Аксесоари
#2

Ами тези модели още не са представени,все още не се знае.Xperya 1III ако я пуснат на пазара като 1II- 6 месеца след представянето,ще падне голямо чакане.
Цитирай
#3

Един приятел румънец си купил Sony Xperia предишния модел II.
Голямо разочарование.
Дори и камерите.
На хартия и по показатели би трябвало да е супер телефон. Но на живо - голямо огорчение.
Та е възможно и най-новият III да се окаже жалка история.

Изпратено от моят LM-G810 с помощта на Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
[-] 2 потребители изказват благодарност на oxuboxu за това мнение:
  • alexbg67, HERUS
Цитирай
#4

SONY правят хубави неща, но телефоните са им нискокачествени и с проблеми в софтуера. Дефектират, водоустойчивостта им е проблемна, кофти дисплеи, кофти софтуер...най-добре е да се избягват. Жалко за компанията, различни са, но не са адекватна алтернатива.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#5

Истината, както често се случва е по-средата. И аз ползвах Сони и бях доволен, но си даваха дефекти. И Z3 носих за ремонт и М4 аква. Иначе пък бях доволен от самите устройства как се държат. Иначе и други сонита имах и съм бил доволен.


[Изображение: ?banner=17991][/url]
[-] 1 потребител изказва благодарност на dgrozev1 за това мнение:
  • HERUS
Цитирай
#6

M4 Аква...да, помня го. През 2015-та беше нелош телефон в средния клас, само че Huawei извадиха по-добри модели. А точно за флагманската Z серия можеш да споделиш малко повече опит като имаш база за сравнение. Колко надеждни модела за изкарали от Z3/Z3 Compact (включително) насам, които нямат проблеми с дисплеите и водоустойчивостта? Точно този Z3 и Z3 Compact са моделите, които ме отказаха от SONY. На хартия всичко изглежда добре, после идва кофти камерата, по-точно нейния софтуер, дефектиралите дисплеи, a водоустойчивостта е само теоретична. Дори и да не бяха проблемни, с какво повече едно SONY си заслужава повече от аналогичен Xiaomi/Redmi/Poco? Аз давам аргументи, празните приказки от пейката пред блока са от вас.

П. П. Не визирам колегата, коментирал преди мен.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#7

Смартфоните на Сони за предимно за ентусиасти.
Не вадят нищо особено освен 21:9 което за мен е доста готино.
Но иначе, нямат нищо революционно.
Доста са и скъпи , а след това нямат продаване.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • alexbg67
Цитирай
#8

Имат, продал съм 2, защото толкова съм и купил! Не излъгах, Сони5/2 е трети Smile и е много як отвсякъде. Говорих с приятел, и той чи каза: ако сменяш апарат,  12 е телефона! Не е лош иначе.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#9
Lightbulb 

(2021-01-31, 17:48:52)Victormihov написа:  Смартфоните на Сони  ... след това нямат продаване.

Ползваш, докато умре от старост...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 2 потребители изказват благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • tynata2, Victormihov
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)