Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесесоари за Samsung Galaxy S21/S21+
#26

Здравейте!

Някой може ли да ми каже какво изписва на дисплея, когато се зарежда с оригиналното 25W зарядно и включен Super fast charging? Искам да си купя оригинално и да го тествам в магазина, в момента зареждам с Adaptive charger от A8 2018 и ми изписва "Бързо зареждане".
Цитирай
Аксесоари
#27

Изписва "Супер бързо зареждане".

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Maxpainus за това мнение:
  • redchampions
Цитирай
#28

(2021-04-29, 20:12:25)hazART написа:  Всичко тръгна от Apple, после Samsung и после всички китайски телефони, все нямат зарядно и слушалки.
Дори и следващите пиксел телефони (след 5а) и те ще са без зарядно . Много гадно и жалко .

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#29

S21
Трябва ли да се сложи стъклен протектор на дисплея за по-голяма сигурност и ако може препоръчайте. Според Samsung стъклен протектор може да влоши работата му и те произвеждат само обикновени- като фабричния.
Цитирай
#30

(2021-11-23, 18:49:00)kaki написа:  S21
Трябва ли да се сложи стъклен протектор на дисплея за по-голяма сигурност и ако може препоръчайте. Според Samsung стъклен протектор може да влоши работата му и те произвеждат само обикновени- като фабричния.

Като цяло от Самсунг нямат нищо против да си разбиеш дисплей, но в действителност в предишни телефони съм попадал на достатъчно некачествени аксесоари и за това сега на S21 ultra-та си карам с оригиналния и съм си поел съответния риск.
Цитирай
#31

Аз съм сложил стъклен протектор отпред, но имайте предвид, че винаги намалява чувствителността на четеца за пръсту.

iPhone SE>Mi9 SE>Mi10T>Galaxy S21
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)