Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на Samsung Galaxy S21/S21+
#76

Нещо напоследък не съм доволен от батерията на плюса. Трябваше да взема ултрата, може и да е по-добре, но имам чувството, че самсунг и апарат с 6000 mah да пуснат пак ще издържа по 3 часа... Прикачвам и сравнение с poco x3 pro примерно.


Прикачени файлове Миниатюри
       

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



[-] 1 потребител изказва благодарност на krasimiretov за това мнение:
  • Ivan_Georgiev1
Цитирай
Аксесоари
#77

9 часа музика (вероятно през bluetooth) и 2 часа Messenger с 43% батерия и не си доволен?  Huh

iPhone 14 Pro
Цитирай
#78

Аз пък преподписах на Unlimited 50 и ползвам само мобилни вече. Спрял съм търсенето на 5G понеже с плана се обезмисля и ако изкарам 2;30 SOT съм щастлив.

Много зле е положението. Игри не играя. Ще чакам January пача и ще бия фактори ресет май, но ме съмнява да се подобрят нещата.

Телефона е обикновеният S21.

Sent from my SM-G991B using Tapatalk
Цитирай
#79

(2022-01-08, 10:41:39)Denissxx написа:  Аз пък преподписах на Unlimited 50 и ползвам само мобилни вече. Спрял съм търсенето на 5G понеже с плана се обезмисля и ако изкарам 2;30 SOT съм щастлив.

Много зле е положението. Игри не играя. Ще чакам January пача и ще бия фактори ресет май, но ме съмнява да се подобрят нещата.

Телефона е обикновеният S21.

Sent from my SM-G991B using Tapatalk
За съжаление спасение няма според мен. Положението на мобилни данни е трагично. Аз съм с плюс модела, но там разликата е около час отгоре. 
Единствената настройка, която оказва положителна промяна при мен е превключването на 60 херца опресняване. Пускам я само, когато ми е необходима батерия, защото не мога да се върна от 120, много насича...

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай
#80

Последният модел на Самсунг който притежавах беше с10 плюс. Перфектен телефон, но батерията пълен боклук. Искам да си взема Самсунг, но като гледам положението е същото..

Sent from my 21081111RG using Tapatalk
Цитирай
#81

(2021-03-10, 13:31:45)ole написа:  Кой е тоя телефон? Щото S21 е с 4000mah.
Телефонът е Pixel 3a.

 
Цитирай
#82

(2022-01-08, 11:36:13)lfc4lifebg написа:  Последният модел на Самсунг който притежавах беше с10 плюс. Перфектен телефон, но батерията пълен боклук. Искам да си взема Самсунг, но като гледам положението е същото..

Sent from my 21081111RG using Tapatalk
Така като чета, при S22 е още по-зле.
Последния заряд тествах на мобилни само с battery saver. Еми 3 часа СОТ едвам избутва. Игри не играя, дрейн уж нямам.

Sent from my SM-G991B using Tapatalk
Цитирай
#83

Здравейте виждам че темата е стара но искам да попитам проблем ли е да зареждам S21  със зарядно на S10 @!Благодаря
Цитирай
#84

(2022-09-13, 22:11:19)emo_841 написа:  Здравейте виждам че темата е стара но искам да попитам проблем ли е да зареждам S21  със зарядно на S10 @!Благодаря

Няма проблм.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)