Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P30 Pro vs Xiaomi Mi 10T Pro
#1

Здравейте... 
Имам P30 Pro, но вече искам да го сменя. Затова съм го пуснал за продан, но стигам до размисъл какво да купя. За момента съм се спрял на Xiaomi Mi 10T Pro... Може и друг модел да ми препоръчате до примерно 900 лв...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
Аксесоари
#2

Направо Р40про. Иначе кофти екран, слаби кaмери при ксиомито и кофти софт.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#3

Не искам P40 няма на гугъл нещата, а ми трябват...
Тогава... S20 Ultra? Макар да имам вече един Самсунг...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#4

(2021-01-29, 09:05:09)RiseOfTheLycan написа:  Не искам P40 няма на гугъл нещата, а ми трябват...
Тогава... S20 Ultra? Макар да имам вече един Самсунг...

Нали се слагат без проблем гугълските приложения. Не са инсталирани фабрично.
Какво ви кара да сменяте марката?

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#5

(2021-01-29, 10:57:26)airbus написа:  Нали се слагат без проблем гугълските приложения. Не са инсталирани фабрично.
Какво ви кара да сменяте марката?

Сега, възможно е и да греша, но бях гледал няколко клипчета за това как се слагат гугълския пакет на Вейхуй без такъв. Мо то бяха (в единия случай) над 100 стъпки, на другия пък бяха в стил - една крачка напред, две назад, после три в ляво и после подскок. И то всичко хубаво, но накрая...ако по някаква причина ми се наложи да направя ресет всичко отива в кофата и айде отначало (което начало, при някой ъпдейт може и да спре да работи) и се отказах...
[-] 1 потребител изказва благодарност на imthedevil за това мнение:
  • android_97
Цитирай
#6

Според мен, по-добре задръж с проджабата на П30-ката. Все още е много стабилен телефон. А да не говорим, че Шаомито го превъзхожда единствено по процесор, всичко останало е компромис.
[-] 2 потребители изказват благодарност на Алекс21 за това мнение:
  • android_97, solo5
Цитирай
#7

И аз мисля, че ако преминеш от P30 Pro към Xiaomi Mi 10T Pro ще се разочароваш най вече от камерата
[-] 1 потребител изказва благодарност на solo5 за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#8

Добре, а някакво друго предложение...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#9

Най-доброто предложение е да си останеш на P30 Pro :-)
Купи си някой як кейс, колкото да му смениш визията и си го ползвай с кеф
[-] 1 потребител изказва благодарност на solo5 за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#10

(2021-02-01, 16:00:51)solo5 написа:  И аз мисля, че ако преминеш от P30 Pro към Xiaomi Mi 10T Pro ще се разочароваш най вече от камерата

Не само от камерата. Минава на по-нисък телефон - екран, камери, възможности и тн.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#11

Нямаш алтернатива.

Ако вземеш пиксел е компромис със зуум-а.

Стой си с п30п и чакай, току виж перископ системата стане стандарт.

Разцъках 1+ 8 про, който не е лош, но по-голям, 3х зуум, трепач екрам и ......супер калпава батерия спрямо п30п.
Цитирай
#12

Не...аз съм решил да го сменям...не е моя телефон...някой, ако му има мерак да пише...

Oppo Find X2 Pro или Samsung S20 Ultra?

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#13

Oppo-то е доста добър телефон ,имах възможност за 30-40 минути да си поиграя с него ,останах много впечатлен . Но няма да има гаранция и после продаването е мисия невъзможно ,докато от Самсунга и да не ти хареса бързо ще го разкараш . Едиственото нещо ,което не ми хареса на Опото беше леко бледия дисплей и огромните извивки.....
Цитирай
#14

Като цяло държа да има макро сензор...а до колкото знам и двата нямат...което е супер тъпо...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#15

Не сменяй, p30 pro е може би най-нормалният телефон който го има в момента.
Днес на пазара на Андоид няма нищо, няма нищо което не само да го бъде, ами и да снима добре.
Аз затова ги оставих и се ориентирах към Айфон, ограничен, скъп, надменен, ама поне снима перфектно и има яка батерия, гладка работа без забележки.

Самсунг недей, с тоя умрял ексинос 990, направи си услуга.
Вчера разкарах най сетне s20ката и съм в еуфория и черпя наредSmile
Истината е, че си във проблем.
Със Шиаоми ще снимаш много по-зле.
Имах и oneplus 8 pro, камерата му и тя си е чиста гола вода, просто се подлъгах по ревютата, че става, за жалост не става.

Може би Сони или Пиксел или Айфон.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 2 потребители изказват благодарност на Victormihov за това мнение:
  • alexbg67, DoryanY
Цитирай
#16

Айфона ми е пара...не мога да си го позволя...
Сони не знам...не съм ползвал от години...не знам как са сега...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#17

Вземи си айфон 11 или 12.
Няма да имаш никакви проблеми с камерата.
Можеш и да продаваш Хуавея, ще добавиш и така.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#18

(2021-02-09, 10:56:35)Victormihov написа:  Вземи си айфон 11 или 12.
Няма да имаш никакви проблеми с камерата.
Можеш и да продаваш Хуавея, ще добавиш и така.

А не е ли логично да търсиш смяна единствено за айфон 12. Не виждам с какво толкова 11 превъзхожда P30 Pro(освен с видео и портретна фотография)  На фона на това си мисля, че наистина P30 Pro е последния нормален модел на марката, който се ползва без проблеми и има доста плюсове и на този етап освен ако не си готов да извадиш над 2000 няма с какво да го смениш, което да го превъзхожда толкова отчетливо и силно.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Slonio81 за това мнение:
  • DoryanY
Цитирай
#19

Няма място за колебаене,избора е ябълката 12.В момента на андроид пазарен положението е плачевно и необосновано скъпо,трябва да си глупак да налееш 2к. за тел. с 100hz.и ,че процесора примерно бил драконов...май ще сменям отбора,че и аз ще сменям тази година..!!

Изпратено от моят VKY-L09 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Schvabata за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#20

Ако ще вземам Айфон искам да е последното и най - доброто...но пак казвам това са доста парици и не мога да си ги позволя...

до 1200...примерно...пак са много, но примерно...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#21

То последното и най-доброто е двойно на това, което даваш. За тия пари може да си вземеш iPhone 11, а за още 300, 400лв. може да си вземеш iPhone 12 от OLX.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#22

Не държа да е айфон...искам да снима качествено...да има много хубаво макро...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#23

Айфона няма макро.
Аз не виждам с какво ще го смениш.
1200, по-добра камера от това което имаш в момента?
Успех.

П40 про от олх и ходене по мъките с гугъла, ама де знам, аз не бих се занимавал.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#24

(2021-02-10, 06:27:45)Victormihov написа:  Айфона няма макро.
Аз не виждам с какво ще го смениш.
1200, по-добра камера от това което имаш в момента?
Успех.

П40 про от олх и ходене по мъките с гугъла, ама де знам, аз не бих се занимавал.

Oppo Find X2 Pro...
На това съм се спрял за сега...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#25

Уникален телефон, от три месеца ползвам този модел и съм супер доволен. Успех с намирането, доста слабо е разпространен.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)