Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P30 Pro vs Xiaomi Mi 10T Pro
#51

(2021-02-27, 15:02:21)Victormihov написа:  Горе се говореше за 1ii , та затова го споменах, той и той 1200евра, а онзи про с микро хдми да не говоримSmile

Та автора купи ли си нещо да сподели.

Съжалявам, че чак сега пиша но имах малко премеждия с акаунта...
Та да продадох Хуавея и си купих Самсунг С10 плюс и всичко си дойде на мястото...снимки, екран...всичко си беше супер. Но си казах, че S20 Ultra ще е моя телефон...и с голямо мислене дали да го дам стария S10 Plus...от вчера съм собственик на S20 Ultra...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
Аксесоари
#52

(2021-04-06, 03:36:31)RiseOfTheLycan написа:  Съжалявам, че чак сега пиша но имах малко премеждия с акаунта...
Та да продадох Хуавея и си купих Самсунг С10 плюс и всичко си дойде на мястото...снимки, екран...всичко си беше супер. Но си казах, че S20 Ultra ще е моя телефон...и с голямо мислене дали да го дам стария S10 Plus...от вчера съм собственик на S20 Ultra...

Много добре си направил със здраве да си го ползваш. Аз наскоро имах възможност за 3 дена да ползвам един S20 на една моя приятелка беше ми го дала да и го настроя, и честно казано машинката е доста добра но лично аз не бих дал толкова пари.
[-] 1 потребител изказва благодарност на esil2 за това мнение:
  • RiseOfTheLycan
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)