Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Липса на "фабричният" видео плейър при MiMix 3
#1

Здравейте!
Имам телефон на Xiaomi, модел MiMix 3. Преди време след някакъв ъпдейт ми изчезна видео плейъра по подразбиране инсталиран от производителя(MiVideo). Проблемът е, че ако инсталирам друг плейър от GoogleApp, на него не може да се възпроизвежда правилно slow motion заснето видео. Със стандартния плейър можеше дори да се избира точният отрязък от време в което кадрите за бъдат забавени. Сега не мога да го правя. Пробвах да го преинсталирам, но или не става или пише, че приложението вече е инсталирано на устройството, но андроидът не го индикира по никакъв начин, няма налична икона. Моля, ако някой се е сблъсквал с такъв проблем и е намерил решение да го опише, ще ми бъде от голяма помощ.

Благодаря предварително!
Цитирай
Аксесоари
#2

(2021-01-28, 23:18:22)engpasev написа:  Здравейте!
Имам телефон на Xiaomi, модел MiMix 3. Преди време след някакъв ъпдейт ми изчезна видео плейъра по подразбиране инсталиран от производителя(MiVideo). Проблемът е, че ако инсталирам друг плейър от GoogleApp, на него не може да се възпроизвежда правилно slow motion заснето видео. Със стандартния плейър можеше дори да се избира точният отрязък от време в което кадрите за бъдат забавени. Сега не мога да го правя. Пробвах да го преинсталирам, но или не става или пише, че приложението вече е инсталирано на устройството, но андроидът не го индикира по никакъв начин, няма налична икона. Моля, ако някой се е сблъсквал с такъв проблем и е намерил решение да го опише, ще ми бъде от голяма помощ.

Благодаря предварително!
Изтеглете си го от тук https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc...p-release/

Изпратено Mi MIX 2S

Xiaomi Mi Mix 2s/RN 9s/POCO X6 5G
Цитирай
#3

Няма налична икона в ,,Настройки"-,,Приложения" ?
Цитирай
#4

(2021-01-28, 23:30:48)Boby13 написа:  Няма налична икона в ,,Настройки"-,,Приложения" ?

Не, няма...

(2021-01-28, 23:21:24)petar37 написа:  Изтеглете си го от тук https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc...p-release/

Изпратено Mi MIX 2
Теглил съм го и така. Инталира го....и нищо!
Цитирай
#5

(2021-01-28, 23:45:16)engpasev написа:  Не, няма...

Теглил съм го и така. Инталира го....и нищо!
Сега като погледнах и при мен на ми мих 2s я няма иконата на приложението.[Изображение: 460a8899ccd5fcced7b609d44e6d1bb8.jpg][Изображение: 0bfe910c45c173a66bbcc2ad3d1a4e0e.jpg]

Изпратено Mi MIX 2S

Xiaomi Mi Mix 2s/RN 9s/POCO X6 5G
Цитирай
#6

(2021-01-28, 23:58:06)petar37 написа:  Сега като погледнах и при мен на ми мих 2s я няма иконата на приложението.[Изображение: 460a8899ccd5fcced7b609d44e6d1bb8.jpg][Изображение: 0bfe910c45c173a66bbcc2ad3d1a4e0e.jpg]

Изпратено Mi MIX 2S
E, имаш я в настройки/приложения поне. При мен и там липсва. Когато се инсталира наново от mirrorapk, следва отвори...и нищо!
Цитирай
#7

(2021-01-28, 23:18:22)engpasev написа:  Здравейте!
Имам телефон на Xiaomi, модел MiMix 3. Преди време след някакъв ъпдейт ми изчезна видео плейъра по подразбиране инсталиран от производителя(MiVideo). Проблемът е, че ако инсталирам друг плейър от GoogleApp, на него не може да се възпроизвежда правилно slow motion заснето видео. Със стандартния плейър можеше дори да се избира точният отрязък от време в което кадрите за бъдат забавени. Сега не мога да го правя. 

А в Гугъл плей какво ти излиза ? https://play.google.com/store/apps/detai...ideoplayer

S21 FE
RN5 AI
Цитирай
#8

(2021-01-29, 00:20:06)Emobul написа:  А в Гугъл плей какво ти излиза ? https://play.google.com/store/apps/detai...ideoplayer 
Излиза ми че е исталирано и "Този елемент не се предлага в държавата ви."


Прикачени файлове
.jpg Capture.JPG Размер: 33.76 KB  Сваляния: 105
Цитирай
#9

Трябва да смениш региона май.
Но не помня от къде, но там е отговора.
Пробва ли с пълен ресет на телефон, неприятно е, но понякога ням начин.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#10

(2021-01-28, 23:18:22)engpasev написа:  Здравейте!
Имам телефон на Xiaomi, модел MiMix 3. Преди време след някакъв ъпдейт ми изчезна видео плейъра по подразбиране инсталиран от производителя(MiVideo). Проблемът е, че ако инсталирам друг плейър от GoogleApp, на него не може да се възпроизвежда правилно slow motion заснето видео. Със стандартния плейър можеше дори да се избира точният отрязък от време в което кадрите за бъдат забавени. Сега не мога да го правя. Пробвах да го преинсталирам, но или не става или пише, че приложението вече е инсталирано на устройството, но андроидът не го индикира по никакъв начин, няма налична икона. Моля, ако някой се е сблъсквал с такъв проблем и е намерил решение да го опише, ще ми бъде от голяма помощ.

Благодаря предварително!
Снених региона на Индонезия и се показа. Пробвай и ти.

Изпратено Mi MIX 2S

Xiaomi Mi Mix 2s/RN 9s/POCO X6 5G
Цитирай
#11

(2021-01-30, 15:38:43)petar37 написа:  Снених региона на Индонезия и се показа. Пробвай и ти.
Благодаря за съвета. Така стана!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)