Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Приложение за запис на разговори
#1

Здравейте, търсих, четох, но мисля, че пропускам решението и затова моля да споделите приложение или начин за записване на разговорите на Xiaomi Redmi Note 8T.

Благодаря!

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
Аксесоари
#2

Cube acr

или отключваш буутлоудъра и слагаш индонезийски или xiaomi.eu ром
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • IoPetrov, ronnie72
Цитирай
#3

(2021-01-29, 13:32:23)suffer написа:  Cube acr

или отключваш буутлоудъра и слагаш индонезийски или xiaomi.eu ром

С Cube acr не записва. Пробвах още десетина приложения, същата работа. 

Сега ще чета как се отключва това, за което говориш. Благодаря.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#4

(2021-01-29, 13:09:43)IoPetrov написа:   приложение или начин за записване на разговорите на Xiaomi Redmi Note 8T

Може да опитате с този Call Recorder

Код:
pass: 1

На Xiaomi не съм пробвал и не знам дали работи!
На Samsung с Андроид 11 работи.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
[-] 4 потребители изказват благодарност на Чо :) за това мнение:
  • dido123, HERUS, IoPetrov, suffer
Цитирай
#5

(2021-01-29, 13:55:27)IoPetrov написа:  С Cube acr не записва. Пробвах още десетина приложения, същата работа. 

Сега ще чета как се отключва това, за което говориш. Благодаря.

Сега успях да го пробвам, работи. Тихичко се чува отсрещният, но се чува. 

Благодаря!

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#6

(2021-01-29, 13:32:23)suffer написа:  Cube acr

или отключваш буутлоудъра и слагаш индонезийски или xiaomi.eu ром

Аз се престраших и флашнах индонезийски ром. Не мога да се оплача - всичко работи перфектно както като на глобалният EU вариант.   Бях забравил колко е удобно да се записват разговорите  Big Grin
Цитирай
#7

Аз съм с note 8 pro с MIUI Global 12.5.4 и за тези, които не са разбрали, записът на разговор вече работи с гугълския dialer, а самият запис можете да прослушате в "скорошни разговори", като при записан разговор до името/номера излиза едно синьо микрофонче.
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivanovvuy за това мнение:
  • jorimafia
Цитирай
#8

(2022-01-18, 19:35:52)ivanovvuy написа:  Аз съм с note 8 pro с MIUI Global 12.5.4 и за тези, които не са разбрали, записът на разговор вече работи с гугълския dialer, а самият запис можете да прослушате в "скорошни разговори", като при записан разговор до името/номера излиза едно синьо микрофонче.
Работи от доста време, но е дразнещо да известява всеки път когато натиснеш бутона за запис. Smile Поне аз докато се опитвах да го ползвам беше така. Също не бях намерил опция да записва автоматично когато вдигна или се обадя..

Пп: Важно е да има нещо което да ни върши работа Smile
Цитирай
#9

(2022-01-19, 06:36:55)jorimafia написа:  Работи от доста време, но е дразнещо да известява всеки път когато натиснеш бутона за запис. Smile Поне аз докато се опитвах да го ползвам беше така. Също не бях намерил опция да записва автоматично когато вдигна или се обадя..

Пп: Важно е да има нещо което да ни върши работа Smile

Ми дразнещо, ама явно такива са изискванията - отсрещната страна да чуе (па макар и на английски), че записваш разговора . Иначе пак ще ги глобят гуглето и ще махнат и тая функция.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tough за това мнение:
  • jorimafia
Цитирай
#10

Здравейте. Флашнах Xiaomi EU на redmi note 8t. Miui dialer записва разговори, но се чува само гласа на човека, с който говоря. Моя глас липсва на написа. Някой имал ли е подобен проблем и как се решава?
Цитирай
#11

По някакъв начин може да не си дал разрешение за микрофона. Стартирай гласовия запис като приложение и тествай там дали всичко работи и се запазва
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)