Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Съвет за ъпдейти redmi note 8 pro
#1

Здравейте колеги.
В xiaomifirmwareupdater.com
Виждам версия begonia и 12.0.06 global та питанката ми е да се доверя и да сваля от там или да изчакам да стигне до моето устройство която и да е от двете версии. Сега съм с 12.0.03 без никакви проблеми вече над 3 седмица след автоматичен ъпдейт.
Телефона е закупен от емаг ако е от значение.
Благодаря на отзовалите се.
Хубава вечер и наздраве.
Цитирай
Аксесоари
#2

По-добре от официалния сайт https://c.mi.com/oc/miuidownload/detail?device=1900375

Каква разлика смяташ, че ще имаш? От половина година съм с Xiaomi и бавно започвам да мразя MIUI.

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на p_v_a за това мнение:
  • plevel12
Цитирай
#3

(2021-01-29, 21:44:35)p_v_a написа:  По-добре от официалния сайт https://c.mi.com/oc/miuidownload/detail?device=1900375

Каква разлика смяташ, че ще имаш? От половина година съм с Xiaomi и бавно започвам да мразя MIUI.

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk

Там тези ги няма все още. Нямам идея какво ще се подобри или скапе просто много ме дразни на сегашният ъпдейт, че като искам да видя инфо и ми изписва :ВИЕ НЯМАТЕ ПРАВО НА ДОСТЪП ДО ЛОГА НА АКТУАЛИЗАЦИИТЕ и УВЕРЕТЕ СЕ, ЧЕ ВАШИЯТ ПРОФИЛ Е РЕГИСТРИРАН С НУЖНИТЕ ПРАВА ЗА ДОСТЪП.
Какво бихте ме посъветвали?
Цитирай
#4

(2021-01-29, 21:50:15)ekstremniat написа:  Там тези ги няма все още. Нямам идея какво ще се подобри или скапе просто много ме дразни на сегашният ъпдейт, че като искам да видя инфо и ми изписва :ВИЕ НЯМАТЕ ПРАВО НА ДОСТЪП ДО ЛОГА НА АКТУАЛИЗАЦИИТЕ и УВЕРЕТЕ СЕ, ЧЕ ВАШИЯТ ПРОФИЛ Е РЕГИСТРИРАН С НУЖНИТЕ ПРАВА ЗА ДОСТЪП.
Какво бихте ме посъветвали?
От къде излиза това съобщение?

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
Цитирай
#5

(2021-01-30, 15:36:30)p_v_a написа:  От къде излиза това съобщение?

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk

Като натисна резюме на актуализацията.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#6

Влязъл ли си в Mi профила си?

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#7

(2021-01-30, 19:09:47)HERUS написа:  Влязъл ли си в Mi профила си?

Да. Това беше първото което проверих въпреки, че не съм и излизал от него.
Цитирай
#8

И при мен такъв надпис излиза,но незнам откога е така.
Цитирай
#9

(2021-01-31, 10:30:10)vaskogrudov написа:  И при мен такъв надпис излиза,но незнам откога е така.

При мен със сигурност е след последният ъпдейт 12.0.3 който съм показал и на скрийн шота.
Цитирай
#10

И при мен е така, нямах МИ профил, та създадох, без да синхронизирам и без да дам разрешенията, само профил. Излиза ми същото.

Android4e
Цитирай
#11

И аз потвърждавам. Тъпа работа. Вече се заглеждам в xda и интересният избор от къстъм ромове.. Единствено ме е страх да не прецакам телефона при опит за ъпдейт
Цитирай
#12

(2021-02-03, 01:52:04)jorimafia написа:  И аз потвърждавам. Тъпа работа. Вече се заглеждам в xda и интересният избор от къстъм ромове.. Единствено ме е страх да не прецакам телефона при опит за ъпдейт

Точно това ме притеснява и мен, че никога не съм го правил а и в същност нямам идея какво ще получа повече от машинката ако я отключа.
Цитирай
#13

Нещо ново по темата?

Android4e
Цитирай
#14

(2021-02-04, 21:12:46)Android4e написа:  Нещо ново по темата?

"No permission to access the update log
If you see an error pop up saying that “You don’t have permission to access the update log”, it means that you might have installed a trial version manually. Further, it’s also possible that the update was pulled back due to bugs and was released with experimental features. Lastly, it could be due to a glitch in Xiaomi’s servers.
Unfortunately, there’s not much you can do to gain access to the update changelog. Your best bet would be to check whether or not the changelog is available online."
С две думи - ъпдейта е върнат поради бъгове.

И с превод:
"Няма разрешение за достъп до дневника на актуализациите
Ако видите изскачаща грешка с надпис „Нямате разрешение за достъп до дневника за актуализации“, това означава, че може да сте инсталирали пробна версия ръчно. Освен това е възможно и актуализацията да бъде изтеглена поради грешки и да бъде пусната с експериментални функции. И накрая, това може да се дължи на проблем в сървърите на Xiaomi.
За съжаление няма много какво да направите, за да получите достъп до дневника за промени в актуализацията. Най-добре би било да проверите дали дневникът на промените е достъпен онлайн. "
Цитирай
#15

(2021-02-05, 02:26:39)jorimafia написа:  "No permission to access the update log
If you see an error pop up saying that “You don’t have permission to access the update log”, it means that you might have installed a trial version manually. Further, it’s also possible that the update was pulled back due to bugs and was released with experimental features. Lastly, it could be due to a glitch in Xiaomi’s servers.
Unfortunately, there’s not much you can do to gain access to the update changelog. Your best bet would be to check whether or not the changelog is available online."
С две думи - ъпдейта е върнат поради бъгове.

И с превод:
"Няма разрешение за достъп до дневника на актуализациите
Ако видите изскачаща грешка с надпис „Нямате разрешение за достъп до дневника за актуализации“, това означава, че може да сте инсталирали пробна версия ръчно.  Освен това е възможно и актуализацията да бъде изтеглена поради грешки и да бъде пусната с експериментални функции.  И накрая, това може да се дължи на проблем в сървърите на Xiaomi.
За съжаление няма много какво да направите, за да получите достъп до дневника за промени в актуализацията.  Най-добре би било да проверите дали дневникът на промените е достъпен онлайн. "

Благодаря.
А как евентуално да се провери този дневник онлайн?
Цитирай
#16

Здравейте,не е съвсем по темата,но за да не питам в отделна тема.
На начален екран ми изчезна показателя за времето,или както се казва.
Не знам дали го обясних правилно-до часовника ми излизаше показател с температурата навън,от самия телефон беше.
Сега реших да видя какво е времето и хаха няма го.
Дайте идея как да го намеря,по възможност без да връщам настройките.
Благодаря.
Цитирай
#17

(2021-02-13, 10:37:34)6murdi написа:  Здравейте,не е съвсем по темата,но за да не питам в отделна тема.
На начален екран ми изчезна показателя за времето,или както се казва.
Не знам дали го обясних правилно-до часовника ми излизаше показател с температурата навън,от самия телефон беше.
Сега реших да видя какво е времето и хаха няма го.
Дайте идея как да го намеря,по възможност без да връщам настройките.
Благодаря.
задържаш пръста върху екрана и в средата от доло имаш да добавиш джаджи.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Цитирай
#18

Дойде нов ъпдейт и след инсталацията му вече е възможно да се вижда резюмето.    
[-] 2 потребители изказват благодарност на ekstremniat за това мнение:
  • jorimafia, plevel12
Цитирай
#19

Аз нямам никакви ъпдейти..
Цитирай
#20

12.0.4.0 е само за хора които са на 12.0.2.0
Цитирай
#21

Вече има ъпдейт и за нас,които сме на 12.0.3.0. Ето линк за ръчен ъпдейт.
https://bigota.d.miui.com/V12.0.4.0.QGGE...6-10.0.zip
Цитирай
#22

Пристигна Smile
   
Цитирай
#23

(2021-02-26, 19:01:55)Machiavelli написа:  12.0.4.0 е само за хора които са на 12.0.2.0

Аз бях на 0.3.0
Цитирай
#24

(2021-03-01, 20:27:06)ekstremniat написа:  Аз бях на 0.3.0

Ъпдейтите бяха 2 различни,единият за от 0.2.0 и другият за от 0.3.0 . Това ми беше мисълта по-горе .
Цитирай
#25

Ако някой иска да се запише да бета програмата за андроид 11 ,може да го направи тук - https://c.mi.com/global/post/10476/2nd_B...or_MIUI_Gl
За всички региони освен Китай. Дедлайна е 31 март.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Machiavelli за това мнение:
  • suffer
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)