Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Най-добрата камера до 1000лв?
#26

(2021-02-04, 23:08:35)vovalinder написа:  А гаранцията как стои?

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk

На сайта това има за гаранцията. При слагане на ЕУ ром, ще поддържа ли европейските честоти B20,...?
https://tradingshenzhen.com/en/content/repair-handling

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
Аксесоари
#27

Питам, защото съм задавал въпрос на търговци, отговора е Китай, или няма гаранция.
Цитирай
#28

(2021-02-04, 23:08:35)vovalinder написа:  А гаранцията как стои?

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk

Ами, ако има нещо го връщап към трейдингшенжен. Не ми се е налагало, но са много коректни като сайт. Бих казал дори повече и от Алито.
Цитирай
#29

(2021-02-05, 10:46:26)nowhere написа:  Ами, ако има нещо го връщап към трейдингшенжен. Не ми се е налагало, но са много коректни като сайт. Бих казал дори повече и от Алито.

В България има ли гаранция, това за връщането в Китай го знам.
Цитирай
#30

Е няма, то в България най-малкото няма официален сервиз на Шаоми, но така или иначе модела е само китайския вариант. Аз лично много се замислям, защото няма по-добър камерафон в момента и е доказано в многократни видеа и сравнения с всякакви други Ултри, Мейтове и П-та. Иначе мой приятел си го взе още септември месец и няма никакви ядове с него.
Цитирай
#31

То веднъж ще стане, аз поне съм така, няма ли сервиз в България, пропускам, колкото и добър да е апарата.
Цитирай
#32

Е да, така е. То има сервиз в България, но ще трябва да си платиш за ремонта. Иначе Сръчко правят ремонти. Ама то дали ще си вземеш С21 Ултра (примерно) за 2к. с гаранция или Ми 10 Ултра за 1300 при евентуален ремонт, пак няма да ти излезне по-скъпо. И това в случай, че ти се наложи ремонт, а може и да не ти се. Всеки си преценява сам за себе си.
Цитирай
#33

Разбира се, аз затова казах, че при мен е така.
[-] 1 потребител изказва благодарност на vovalinder за това мнение:
  • nowhere
Цитирай
#34

Здравейте, имам подобна дилема с избор на телефон за жена - важна е камерата, батерията и цветът (желателно в посока - червено) и трябва да може да се купи в рамките на дни. Бюджетът е докъм 1500 лв. максимум. С P40 има ли драма, че няма Google Playstore? Galaxy S20 FE някакви проблеми с него - червеният определено беше харесан на външен вид. При така зададените условия заслужава ли си надхвърлянето на бюджета в посока S21 спрямо S20 FE?
Цитирай
#35

По-добре Samsung Galaxy S21, по-добър дисплей, по-добра камера, по нов Android, по-бърз пръстов отпечатък, на S20 FE само батерията му е по-добра.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#36

А, при Huawei P40 Pro проблем ли е отсъствието на Google Playstore? В техния стор има ли достатъчно приложения?
Цитирай
#37

@ecm Можеш да разгледаш раздела на П40  https://forum.androidbg.com/forumdisplay.php?fid=997
Това е AppGallery на Huawei,също можеш да видиш кои приложения присъстват в него.Има и търсачка за приложения Petal Search ,а и може да се инсталира и Aurora Store,за приложения.
Цитирай
#38

(2021-03-05, 13:53:12)ecm написа:  Здравейте, имам подобна дилема с избор на телефон за жена - важна е камерата, батерията и цветът (желателно в посока - червено) и трябва да може да се купи в рамките на дни. Бюджетът е докъм 1500 лв. максимум. С P40 има ли драма, че няма Google Playstore? Galaxy S20 FE някакви проблеми с него - червеният определено беше харесан на външен вид. При така зададените условия заслужава ли си надхвърлянето на бюджета в посока S21 спрямо S20 FE?

Mate 30 Pro  бих предложил аз.
Страхотен телефон.

Huawei Mate 10 Pro Titan 128 GB --> Huawei Mate 40 Pro 256GB Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на Viiipeer за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#39

Ама е играчка със Гугъл и все нещо не работи.
Цитирай
#40

(2021-03-09, 05:31:23)Victormihov написа:  Ама е играчка със Гугъл и все нещо не работи.

Ползвам Mate 40 Pro и грам не ми липсват приложенията от GMS.
Сега вече зависи Вие какво ползвате като цяло защото иначе с емулатори ще се налага да  ги ползвате.

Huawei Mate 10 Pro Titan 128 GB --> Huawei Mate 40 Pro 256GB Black
Цитирай
#41

На мейт 30 има занимавка един час и след това си имаш GMS.
Цитирай
#42

Pixel 4.

Pixel 8
iPhone 15 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)