Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не зарежда ОС - Phone is starting ... , нужда от backup
#1
Exclamation 

Здравейте колеги, имам следния проблем и ще се радвам някой да помогне. Миналия ден като отключих телефона той се рестартира, преди да зареди началния екран се появява Phone is starting и до там. Чаках го час-два-три .. нищо , пробвах с рестарти пак нищо. В Recovery пробвах следните неща - wipe chache и reset all apps , пак без успех.
Явно нещо се е бъгясало, и ще трябва да го ресетвам но проблема е че не мога да си сваля информацията от телефона. Като го включа към компютъра изобщо не се показва в My PC , в Device manager уж излиза като portable device но нищо не мога да направя.
Моля за съвети, че това ми е основния телефон и от утре ще трябва да си го ползвам както обикновенно а информацията ми е много важна и не става само да го ресетна.

Поздрави !
Цитирай
Аксесоари
#2

Какъв е телефона, ос?

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Note 10+ , с последния ъпдейт Андроид 11.
Цитирай
#4

Явно нямаш root на тела като мен..така че ми идва на ум да пробваш следното. Изтегляш твоя фърмуер от sammobile с който си е момента. Друг по стар примерно няма да се флашне. Изтегляш Odin последна версия и прфлашваш телефона. Но важен момент е  да сложиш CSC home не CSC , понеже второ ще ти ресетне и изтрие телефона. Ако нещо системно е омазано ще се оправи надявам се.
Цитирай
#5

В Software information кое се явява моя фърмуер ? От sammobile има само 2 версии от 13 и 25 Януари 2021- PDA N975FXXS6EUA1 and CSC N975FOXM6ETLL.
На моя телефон на Build number Пише RP1A.200720.012.N975FXXS6EUA1 предполагам съм с последния фирмуер от 25 .. ?
От другаде има ли линкове, че през sammobile ми дава да се сваля 5 часа ..
Цитирай
#6

Най вероятно си   последния ако си обновявал. Дано знаеш английски. С Frija се сваля доста бързо ето линк към темата в xda , как става 

https://forum.xda-developers.com/t/eua5-...t-84323549

Преди да си рутна тела обновявах с официални фърмуеъри . От тази тема . Обновяват я на всеки нов изялзъл.
 А този който си посочил може би е предпоследния , не съм сигурен. Но ти изтегли последния . Нагоре можеш да флашваш, на долу не. Не забравяй home csc. 

Пиши какво е станало.
Цитирай
#7

Ъпдейтна се , но телефона още си стой на Phone is starting ... някакви идеи как да си сваля информацията от телефона ?
[-] 1 потребител изказва благодарност на don_gori за това мнение:
  • Vishnarov
Цитирай
#8

Да разбираме че инфото ти е във вид на файлове на вътрешната памет на телефона не на външна карта сложена допълнително.
Не се сещам в момента, сигурно докато се сетя ще е късно Smile
Няма ли нещо из нета каъо комади в adb

Виж това  https://android.stackexchange.com/questi...oted-phone


Има по въпроса нещо
Цитирай
#9

Ами файлове, снимки, документи .. общо взето ми трябва да си отворя целия Internal storage за да си сваля каквото ми трябва.
Цитирай
#10

Виж линка по горе в поста ми. Дано ти помогне
Цитирай
#11

Имаше някаква клавишна комбинация, с която можеше да се вкара телефона в Safe Mode.
Цитирай
#12

Изтегли на компютъра Smart Switch, свържи телефона и виж какво ще стане. Самия Smart Switch инсталира и необходимите драйвъри за връзка между компютъра и телефона.
Успех.

1916 
Цитирай
#13

За съжаление се наложи да направя ресет и всичко замина, просто нямах време и нерви вече да се занимавам понеже днес ми трябваше работещ телефон на 100% с всички програми и неща нагласени. Safe mode също не проработи, само това Smart Switch не го пробвах понеже телефона си остава заключен въпреки че екрана светва, можех да влизам в настройките но почти нищо не можех да променям.
Дано никой не го сполети такова чудо Smile

Поздрави на всички включили се в темата !
Цитирай
#14

Колега, имам човек точно с root и подобни се занимава. Бачка в Младост в Бизнеса, ако си от София. 20 лв взима. Ако имаш интерес пускам на лс

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#15

Колега не че нещо, но ти прочете ли какво съм написал в началото и в края относно моя проблем, преди да започнеш да предлагаш твоите хора ?
Цитирай
#16

Колега, това е форум. Аз на твое място бих благодарил пък и дори да нямам файда... Не бъди типичен Ганьо, МОЛА ТА

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)