Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

отключване на буутлоудъра на huawei p20 pro
#1

Понеже не намерих тема където да попитам,затова пуснах нова.Интересува ме как мога да получа код за отключване на буутлоъдра.Четох в нета,гледах клипове.....но не намерих решение.Като цяло искам да рутна телефона и да се пробвам да инсталирам гугъл камера която да функционира както трябва.Ако някой може да помогне ще съм благодарен.
Цитирай
Аксесоари
#2

Малко не е по твоето питане, колега, но доколкото съм запознат камерите на Гугъл са писани за СнапДрагон процесори, освен ако твоят не е с такъв. Иначе в менюто за разработчици на моя модел съм виждал такъв ред за отключване, но е свързан със загуба на гаранцията и не смея да го човъркам. Ще следя темата с интерес, дано има развитие.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#3

Можеш да погледнеш тук  https://forum.xda-developers.com/t/p20-p...e.4028423/
Цитирай
#4

(2021-01-31, 19:52:26)alexbg67 написа:  Малко не е по твоето питане, колега, но доколкото съм запознат камерите на Гугъл са писани за СнапДрагон процесори, освен ако твоят не е с такъв. Иначе в менюто за разработчици на моя модел съм виждал такъв ред за отключване, но е свързан със загуба на гаранцията и не смея да го човъркам. Ще следя темата с интерес, дано има развитие.

https://huaweiflash.com/install-gcam-on-...amera-apk/
Цитирай
#5

Единствения сигурен до някаква степен е да платиш на някой разработчик да ти прати код.. цените са май от към 20-30 долара за ключ. Официален метод вече няма, за съжаление.

За Гугъл камерата е същото, има някакви портове, ама не са пълни или са на стари версии. Това е така, защото както колегата по горе каза, са писани за друга екосистема.. пренаписването не е невъзможно, смисъл такъв все едно е написано на друг диалект, просто някой, който разбира и му се занимава за без пари, може да портне и по нова версия, ама трябва да пренапише хиляди редове код... Така че е ясно защо не върши работа. В темата за мейт 20 про съм споделил един работещ мод на Кирин, но версийката е стара.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Andon0v за това мнение:
  • alexbg67
Цитирай
#6

Ок. Благодаря.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)