Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

eSIM - Telenor
#1

Здравейте,
Искам да попитам от Теленор ли ме правят на луди?
на 22.01 по интернет поръчах нов договор - преподписване с устройство.
На 26.01 получавам на съществуващата карта уведомление / SMS че договора е влезнал в сила....
Така на 27.01. ми идва устройството.

Чак днес се опитах да активирам еSim и ми дава че са свалени профилите , но дава Emergency Calls only...
Два пъти звъня на 123, като първия път типично в стил Support на 123 ми казват трябва да следвам стриктно стъпките...
Ем аз не съм някой дебил, отварям тубата и следвам да видя дали правилно съм активирал картата и о чудо - правилни са били стъпките и пак нищо..

Следва последващо позвъняване на 123 и от там видиш ли ми казват още е много рано да се активира Вашата eSim защото видиш ли договора трябва да се преразгледа - аз съм какво?!!?!??! Какво да се преразгледа като вече е активен на физическата карта!!!!!!

От там ми казаха ще отнеме време но не знаем колко - викам не може да не знаете... последва отговор - около 2-3 дни още ще трябва да чакате!!!!!

Това е пълен абсурд!!!!!

Някой с подобен сценарий или наистина ме правят на маймуна?


Благодаря!

Huawei Mate 10 Pro Titan 128 GB --> Huawei Mate 40 Pro 256GB Black
Цитирай
Аксесоари
#2

Опитват се да Ви правят на маймуна...
[-] 1 потребител изказва благодарност на Boby13 за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай
#3

(2021-02-01, 20:58:23)Boby13 написа:  Опитват се да Ви правят на маймуна...

Точно и аз това си мисля, обаче ще ги направя сами да си говорят!

Най-големите ТЪПАНИ са в Теленор
Няма да стигнем западните страни скоро!
Там се обаждаш на оператор и за секунди ти решават проблема.
Тук ми казват обадете се в работно време....

Няма такива кретени, за какво е 123 тогава да си правя мурафет с тях? ?

Huawei Mate 10 Pro Titan 128 GB --> Huawei Mate 40 Pro 256GB Black
Цитирай
#4

Мохабет, колега.

Samsung Galaxy Note II GT-N7100
[-] 1 потребител изказва благодарност на kijelmi за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай
#5

Ъпдейт, тъпаците от Telenor след сумати изразходвани нерви - 10 на брой обаждания, се оказа че не са ми "преразгледали" документите.
Куриера им ги връчва на 28.01.2021 , те ми казват на 123 че току що буквално им били връчени... И да чакам в следващите 2 дни да деактивират физическата карта и да активират eSIM..... Ако не беше устройството щях да им тегля една майна и да прекратя договора!

Huawei Mate 10 Pro Titan 128 GB --> Huawei Mate 40 Pro 256GB Black
Цитирай
#6

Ъпдейт.... Теленорците пълен игнор на support мейла им както и на Callcenter мейла....Оказа се, че по вина на куриера явно при прелистването на договора е хванал две страници и точно на най-маловажната ако питате мен където съм заявил eSiM е липсвал подпис на всяка друга е сложен подписа.
След милион позвънявания и игра на криеница от 123 ми казаха, че договора е върнат и че куриера не може да се свърже с мен.... При това че при първоначалната поръчка ми сгрешиха номера, дори не са си направили труда да поправят първоначално сгрешения номер,  за което им се обадих веднага при получаване на пратката след като си я търсих през куриера, този път отново същата грешка.

Тея са яко ментали!

Huawei Mate 10 Pro Titan 128 GB --> Huawei Mate 40 Pro 256GB Black
Цитирай
#7

Истината е,че и в Теленор са събрани "от кол и въже",пълно безхаберие и липса на отговорност,опит и морал,особено тези от 123.Заплатаджии,които не ги интересува нищо,освен да им свърши смяната и да си ходят.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#8

Абсолютно! И аз им го казах, в прав текст, бесмисшлено  е да им звъня повече на тези малоумници, ще сваля записите на CD ище пусна жалба  на място в техен магазин, за компенсация , за Техните грешки и че ме правиха на идиот!

Huawei Mate 10 Pro Titan 128 GB --> Huawei Mate 40 Pro 256GB Black
Цитирай
#9

Големи бездарници са тези от Теленор, чак днес ми активираха eSIM картата.....

Huawei Mate 10 Pro Titan 128 GB --> Huawei Mate 40 Pro 256GB Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)