Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с инсталирането на приложения с miui12
#1

След ъпдейта с Miui12 спряха да се инсталират моднати приложения.Някой може ли да помогне.Пробвах разни fix от YouTube, но без успех. Bu Bu Bu
Цитирай
Аксесоари
#2

@Sando81 по вероятно е след обновяване до Android 11, а не Miui 12 да има някакъв проблем. Кое приложение не може да се инсталира? Изброй имена да видим дали проблема е при всички или само при теб.

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Така де, Miui12 нали е Андроид 11, така прословутия Da player v5.0.6 има я модната и не иска да се инсралира.Много други приложения пък се инсталират и мигват при отваряне и до там.????
Цитирай
#4

(2021-02-02, 09:49:18)Sando81 написа:  Така де, Miui12 нали е Андроид 11, така прословутия Da player v5.0.6 има я модната и не иска да се инсралира.Много други приложения пък се инсталират и мигват при отваряне и до там.????
А ми не, в началото беше МИУИ 12 под андроид 10, а наскоро пуснаха Андроид 11 с МИУИ 12. Аз все още не смея да мина на андроид 11 Smile

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
Цитирай
#5

Този плеър в момента не работи нито на телефона ми нито на бокса. Каналите не вървят иначе приложението се стартира. Махнах го за проба и се инсталира без проблем. Версията е 4.07, а тази 5.0.6 не я намирам модната.

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)