Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

Този кретен го изхвърлиха и от google play, стана много нагъл.Сефа, както си си платил си търси парите от него.

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk

Аз гледам с модната версия и за сега нямам проблеми....

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#27

(2021-08-13, 10:40:46)Sando81 написа:  Аз гледам с модната версия и за сега нямам проблеми....

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk

Може ли линк за модната версия, защото последно трябваше регистрация с мейл и след това програмиста заключваше програмите, докато не платиш абонамент?

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
Цитирай
#28

И аз съм с "модната версия" но и тя ще е от ден до пладне. С линк не мога да помогна от форума съм го взимал някъде назад в темата.[Изображение: cec930d366a818ab8de9e92e5fff3811.jpg]

Mate 50 pro
Цитирай
#29

(2021-08-13, 10:32:34)kolev написа:  Здравейте, направих си регистрация в Da Player. Платих си 20лв за годишен абонамент.
Влязох, за да въведа url за българската телевизия и ми изписва, че е blacklist-нат.
Моля за ПОМОЩ!

https://livebgtv.stream/
От тук се свалят двата файла за ТВ и Радио и се зареждат в Da Player,стария линк явно не работи вече щом и от сайта е премахнат!

PocoF2Pro
Цитирай
#30

Платих си всичко както му е реда но да плеъра не ми зарежда плейлиста
Цитирай
#31

Вече може да се гледа само от едно устройство. Допреди последния ъпдейт можеше от N на брой устройства. Аз бях с 1 акаунт и 5 човека едновременно гледахме. Аз имам следния проблем: Сестра ми гледа от китайски тв бокс на тв Филипс и след като махнаха приложението от Гугъл и започна да насича и на третото насичаме дава Error occurred when trying to play media file. Деинсталира, сложи новото приложение и пак същото. Кабел, рутер смени, пак същото. Давам и моя бокс, пак същото. При мен и двата бокса вървят без проблем и плавно. Чудя се от къде е проблема. Остана да е само тв-то
Цитирай
#32

Освен да направя нов акаунт и пак да пробвам. Защото от стария гледахме поне 10 човека. Ще прежаля още два лева
[-] 1 потребител изказва благодарност на Alexxx73 за това мнение:
  • go6071
Цитирай
#33

(2021-09-04, 17:22:55)Alexxx73 написа:  Освен да направя нов акаунт и пак да пробвам. Защото от стария гледахме поне 10 човека. Ще прежаля още два лев
Здравейте. И аз си закупих програмата и ползвам този линк:
http://tiny.cc/Stream/LiveBGTV.json
Дано съм помогнал.

Lenovo K910 ; Motorola atrix 4G; Nokia n97 mini
Цитирай
#34

Не нестава с това http://tiny.cc/Stream/LiveBGTV.json
Цитирай
#35

(2021-09-12, 16:04:36)Alexxx73 написа:  Не нестава с това http://tiny.cc/Stream/LiveBGTV.json

Незнам защо не става. Аз вчера си купих лиценза на програмата и си работи, няма проблеми.

Lenovo K910 ; Motorola atrix 4G; Nokia n97 mini
Цитирай
#36

Получи се благодаря

Обаче като го сложа на един два телефона с моя имейл и спира да работи. Дали има някакви ограничения вече
Цитирай
#37

Има .... С един акаунт може да работи само на едно устройство. Като го пуснеш на друго и първото спира

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#38

Ок разбрах. Благодаря
Цитирай
#39

Здравейте, нужна ми е малко помощ относно този daplayer. Прегледах доста линкове и излизат като blacklisted. Намерих файла тук и го вкарах в player-а и проработи, но работят само БТВ и Нова ТВ. Абонирал съм се и съм заплатил нужната сума. Та защо другите канали не работят. Благодаря предварително.
Цитирай
#40

Пак правят нещо. И пак спря да плеар. Опитват се как да направят плащането ли? Излиза ми на мен 2.99 Евро на месец но си е доста рисково тя програмата не е перфектна че да се дават толкова пари 0.99 по може да се рискува. А и то нестава ясно как се плаща пише някви биткойни
Цитирай
#41

(2021-10-03, 08:18:49)Alexxx73 написа:  Пак правят нещо. И пак спря да плеар. Опитват се как да направят плащането ли? Излиза ми на мен 2.99 Евро на месец но си е доста рисково тя програмата не е перфектна че да се дават толкова пари 0.99 по може да се рискува. А и то нестава ясно как се плаща пише някви биткойни

От два дена не работи при мен.

Lenovo K910 ; Motorola atrix 4G; Nokia n97 mini
Цитирай
#42

Тука вече и мене ме загубиха. Може да се плаща само в крипто валута и вече цената е 3 евро. Да си го имат ...

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#43

Тоя Да плеър май вече за нищо не става. Пускам го през бокса, не тръгва. Пускам на телефона обаче на нета от оператора тръгва, на wifi не тръгва. Защо се получава така, някой може ли каже. На бокса няма как да пусна мобилен нет.

Lenovo K910 ; Motorola atrix 4G; Nokia n97 mini
Цитирай
#44

Вчера им писах и получих отговор. Ще има семеен абонамент за 5 евро за 5 акаунта на месец. Скоро ще го пуснат ...

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#45

Някой има ли представа, как става плащането с тия криптовалути, или да продава активен акаунт...?
Цитирай
#46

Някой може ли да ми даде работещ линк със сигурност с wi fi мрежи, че вече полудявам.
Днес върнах фабрични настройки на рутера, всичко смених но не тръгва и не тръгва плейлиста.

Lenovo K910 ; Motorola atrix 4G; Nokia n97 mini
Цитирай
#47

Абе тез ебават ли се биткойни простотии за спичащи програми 6 лева ай сиктир два лева е приемливо и без биткойни
Цитирай
#48

Da player са ИЗМАМНИЦИ!
Този път много ама много се изкожиха, след многократните спирания и пускания и обещанията че старите клиенти ще ползват стария промо абонамент от 1.99лв. и то Безсрочно! Сега просто изведъж ти слагат тройна цена и то да платиш с криптовалута.
Че утре може да се окаже че ще искат още и още, да не говорим че вече не са в безопасност нашите данни.
Призовавам всички стари клиенти да си деактивираме профилите!
Има достатачно алтернативи и то с много по-сигурна връзка.
Цитирай
#49

(2021-10-11, 18:46:51)lyubo_mir написа:  Някой може ли да ми даде работещ линк със сигурност с wi fi мрежи, че вече полудявам.
Днес върнах фабрични настройки на рутера, всичко смених но не тръгва и не тръгва плейлиста.
Имам същия проблем. Мисля си дали няма БАН на ип-тата на доставчика. Пиша на да плеър спорта, те се правят на ощипани и казват, че нямат нищо общо с линковете и те правят само плеъра. А плеъра си работил...
В момента гледам в VPN.
[-] 1 потребител изказва благодарност на avalon4o за това мнение:
  • lyubo_mir
Цитирай
#50

(2021-10-23, 17:58:23)avalon4o написа:  Имам същия проблем. Мисля си дали няма БАН на ип-тата на доставчика. Пиша на да плеър спорта, те се правят на ощипани и казват, че нямат нищо общо с линковете и те правят само плеъра. А плеъра си работил...
Незнам кой се прави на луд,  но има някой за е***е. Ходих при доставчика в офиса пуснахме го и работи, пускам в къщи не ще. Засега ще гледам само през телефона, пускам и-нет на тв бокса от телефона и така гледам. Изтече ли ми абонамента за програмата няма да купувам пак лиценз.

(2021-10-23, 17:58:23)avalon4o написа:  Имам същия проблем. Мисля си дали няма БАН на ип-тата на доставчика. Пиша на да плеър спорта, те се правят на ощипани и казват, че нямат нищо общо с линковете и те правят само плеъра. А плеъра си работил...

Незнам кой се прави на луд,  но има някой за е***е. Ходих при доставчика в офиса пуснахме го и работи, пускам в къщи не ще. Засега ще гледам само през телефона, пускам и-нет на тв бокса от телефона и така гледам. Изтече ли ми абонамента за програмата няма да купувам пак лиценз.

Lenovo K910 ; Motorola atrix 4G; Nokia n97 mini
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)