Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android 12 – Какво да очакваме от него?

Братовчед ми във Варшава е получил вчера имейл от Самсунг,със който просто го уведомяват че неговия телефон-и двамата имаме аналогични телове...(купени на една дата от един и същ официален техен магазин)..та нашите "телефончета" няма да получат обновление на ОС и скок към Андроид 12...жалко,искаше ми се да видя тази матрица!!!!Вече човек не знае на какво да вярва!
Цитирай
Аксесоари

Просто минаваш към следващия модел - Xcover 5 или Xcover6 Pro и си решаваш проблема.

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Dowper, Victormihov
Цитирай

(2022-09-02, 08:37:13)NoMaD написа:  Просто минаваш към следващия модел - Xcover 5 или Xcover6 Pro и си решаваш проблема.

Като размери 4S ми пасва повече!А и му свикнах да му се не види!!! Sad
Цитирай

Нещо няма все пак официално скок към Андроид 12 това за последно за XCover 4s нали?
Цитирай

Нали пусна запитването си за това и на форума на 4PDA, дано ти отговорят там, дали ще има актулизация или не.

 
Цитирай

грешка
Цитирай

(2022-09-02, 14:42:42)stashekm написа:  Като размери 4S ми пасва повече!А и му свикнах да му се не види!!! Sad
Разликата в дисплея поне според мен е минимална:
Xcover 4s - 5.0;
Xcover 5 - 5.3.

 
Цитирай

(2022-09-16, 17:58:07)NoMaD написа:  Нали пусна запитването си за това и на форума на 4PDA,  дано ти отговорят там, дали ще има актулизация или не.

там си траят! Sad Sad Sad
Цитирай

Значи и там нямат информация, чака се.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • stashekm
Цитирай

Xcover-ите са ентърпрайз модели и там ъпдейтите се случват по различен roadmap. 4s няма да види А12 със сигурност Wink.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
[-] 1 потребител изказва благодарност на stenlius за това мнение:
  • stashekm
Цитирай

Тая тема си стои на андроид 12 от 18 месеца, поне я преправете на андроид 13, че него го чакаме вече...

Изпратено от моят SM-A528B с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай

(2022-09-18, 11:29:02)bullyboy написа:  Тая тема си стои на андроид 12 от 18 месеца, поне я преправете на андроид 13, че него го чакаме вече...
Няма как да стане, вече има такава тема: Android 13 - Какво да очакваме от него?

 
Цитирай

(2022-09-18, 10:28:08)stenlius написа:  Xcover-ите са ентърпрайз модели и там ъпдейтите се случват по различен roadmap. 4s няма да види А12 със сигурност Wink.

Какво точно имаш предвид под roadmap ?
Цитирай

(2022-09-19, 06:30:13)stashekm написа:  Какво точно имаш предвид под roadmap ?
Кои модели и кога се очаква да получат големи актуализации -  Цък

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • stashekm
Цитирай

Обновление на Xcover 4s...от G отива към H от какъв зор?????Сега пак ще трябва като обесен да пренаписвам 40% от бъгясалия им firmware,поне тия диваци да бяха пуснали 12 андроид,вместо това си клатят и чешат макарите с нас!Майната им!
Цитирай

Предполагам глупав въпрос от мен-тотално затъпял стар компютърджия!Преди 2 дена Samsung-a ми хвъркна към SM-G398FN_BGL_G398FNXXUHCVK3,което според повечето публикации е скок на матрицата от Андроид 11 към Андроид 12,е да,ама не! Какво е това чудо обновление на стария firmware???
Цитирай

Това е ноемврийска актуализация на пачове за сигурност, но е на базата на Android 11. По нова версия на ОС не бива да очакваш, освен ако не си с enterprise edition.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • stashekm
Цитирай

(2022-11-26, 20:14:17)NoMaD написа:  Това е ноемврийска актуализация на пачове за сигурност, но е на базата на Android 11. По нова версия на ОС не бива да очакваш, освен ако не си с enterprise edition.

много те моля дай едно рамо и ми поясни в тая какафония как да чекирам дали е enterprise edition,пияни до козирката с братовчед ми си купихме телефоните във Варшава изобщо не помня нищо освен факта,че портфейлите ни бяха празни!Мъчих се дори да пренаписвам част от firmware-POST FACTUM.По производителен номер ли да го търся...самсунг не са лоша машина,но за върл фен на вечната Нокиа произведена в Хелзинки или в заводите в южна Финландия не ползвах нищо друго!Дай едно рамо братле!
Цитирай

(2022-11-27, 05:55:12)stashekm написа:  много те моля дай едно рамо и ми поясни в тая какафония как да чекирам дали е enterprise edition...
Няма нужда от чекиране. За enterprise edition се изисква да има лицензирана система за дистанционно управление, в което силно се съмнявам, че го има на твоето устройство.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • stashekm
Цитирай

(2022-11-27, 09:07:50)NoMaD написа:  Няма нужда от чекиране. За enterprise edition се изисква да имаш лицензирана система за дистанционно управление, в което силно се съмнявам, че го има на твоето устройство.

Към телефона имам добавен ENENCE  Intsant Translator това определено май не се брои! Smile
Цитирай

Xcover6 Pro ще ти реши проблема с A12.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • stashekm
Цитирай

(2022-11-27, 09:07:50)NoMaD написа:  Няма нужда от чекиране. За enterprise edition се изисква да има лицензирана система за дистанционно управление, в което силно се съмнявам, че го има на твоето устройство.

Извини ме,че пак повдигам въпроса,но ако под лицензирана система за дистанционно управление имаш предвид SmartThings като APP-s в цялата месарница от глупости,които аз разкарвам след рутване и наред с игри и прочие салати,които махам то тая "джаджа" я имам вградена в телефона,простоя я деинстлирам след рут ползвам винаги UninstallSystemApps!Апропо ако има и по-добър софт за рзчистване на боклука,ще съм благодарен ако дадеш линк!Все пак моя телефон е Ентерпрайз издание-променя ли реално нещо обаче за бъдещето или да сядам и наново да пренаписвам аз софта?Благодаря ти ако обърнеш внимание и дадеш един гръб!
Цитирай

(2022-12-22, 08:50:14)stashekm написа:  ... цялата месарница от глупости, които аз разкарвам след рутване ...

Спрях да чета, след думата „рутване“!
Не искам - заради няколко други приложения - да ми спрат важните, като банкирането например.

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай

(2022-12-22, 12:16:05)jhoro написа:  Спрях да чета, след думата „рутване“!
Не искам - заради няколко други приложения - да ми спрат важните, като банкирането например.

Не схванах логиката-електронното банкиране е за 'джема-потребители"...айде сега да те видим колко си в час!Моето поколение-ние го създадохме като затворен код и настана като чума!За твое сведение аз съм набор 75! Не си мисли,че съм толкова назад в материала,в някои отношения съм динозавър,но и иначе а сме решили,а сме направили точно ние така,че да пропищите одаята с липса на сметки или наличност!Електронното банкиране бе поръчково за транзитиране на цифри при златни наличности драги мои!
[-] 1 потребител изказва благодарност на stashekm за това мнение:
  • jhoro
Цитирай

(2022-12-23, 10:20:56)stashekm написа:  Не схванах логиката-електронното банкиране е за 'джема-потребители"...айде сега да те видим колко си в час!Моето поколение-ние го създадохме като затворен код и настана като чума!За твое сведение аз съм набор 75! Не си мисли,че съм толкова назад в материала,в някои отношения съм динозавър,но и иначе а сме решили,а сме направили точно ние така,че да пропищите одаята с липса на сметки или наличност!Електронното банкиране бе поръчково за транзитиране на цифри при златни наличности драги мои!

Я пробвай пак, ама по-бавно - изобщо не ти разбирам мислите!

  1. Кои са тия 'джема-потребители"?
  2. Кое е „затворен код“ - твоето поколение или онлайн банкирането?
  3. За набора - малък си. Доста по-малък от мен.

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)