Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android 12 – Какво да очакваме от него?

(2022-12-24, 12:08:03)jhoro написа:  Я пробвай пак, ама по-бавно - изобщо не ти разбирам мислите!

  1. Кои са тия 'джема-потребители"?
  2. Кое е „затворен код“ - твоето поколение или онлайн банкирането?
  3. За набора - малък си. Доста по-малък от мен.

ами щом си над 50 лазарника би трябвало да си в час с написаното от мен!Андроид-а е отворен код за писане и "творене" на цялостна операционна система,която позволява да бъде модифициране-при излизане на новите разработки-Ябълката ако помниш обяви 1 милион награда за пробиване на техния затворен код-бедните бяха сигурни,че са вързали гащи-но точно 2 часа по-късно имаше над 300 спечелили,като демонстративно всички  подминаха пачките!Старите трикове за задни врати на целите операционни системи,чак на сървърно ниво са вече в историята-затова и електронното банкиране,което си беше взривоопасно настана сега бомба за всичко живо-нали ги гледам по магазини как си плащат сметките-жална история е ,да не говорим,че е елементарна за хакване! :ДЖЕМА-потребителите" са повсеместните потребители,те хал хабер си нямат от нашата работа,а потреблението им е основано на принципа,по-малко кеш,по малко кражба-което не отговаря с реалността-точно обратното!Весела Коледа
[-] 1 потребител изказва благодарност на stashekm за това мнение:
  • jhoro
Цитирай
Аксесоари

(2022-12-24, 18:24:40)stashekm написа:  ами щом си над 50 лазарника би трябвало да си в час с написаното от мен!Андроид-а е отворен код за писане и "творене" на цялостна операционна система,която позволява да бъде модифициране-при излизане на новите разработки-Ябълката ако помниш обяви 1 милион награда за пробиване на техния затворен код-бедните бяха сигурни,че са вързали гащи-но точно 2 часа по-късно имаше над 300 спечелили,като демонстративно всички  подминаха пачките!Старите трикове за задни врати на целите операционни системи,чак на сървърно ниво са вече в историята-затова и електронното банкиране,което си беше взривоопасно настана сега бомба за всичко живо-нали ги гледам по магазини как си плащат сметките-жална история е ,да не говорим,че е елементарна за хакване! :ДЖЕМА-потребителите" са повсеместните потребители,те хал хабер си нямат от нашата работа,а потреблението им е основано на принципа,по-малко кеш,по малко кражба-което не отговаря с реалността-точно обратното!Весела Коледа

Сега вече те разбрах. Просто не винаги следя нещата открай докрай или ми убягват термини.
Колкото до Андроид - макар да е на основата на GNU/Linux - не е с толкова отворен код. Рядко се намира сорс-код в некомпилиран вид.

Колкото до защитите - за всяка ключалка си има ключ.

Весела Коледа и успешна Нова Година.

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
[-] 1 потребител изказва благодарност на jhoro за това мнение:
  • stashekm
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)