Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с връзка с ТВ
#1

Привет. От няколко дни ползвам P40 Pro и имам един проблем. Не може да изкара картина и звук на телевизора с Wireless projection функцията. Намира телевизора, свързва се без проблем, но след това на телевизора стой черен екран. Връщах фабрични настройки и на двете у-ва и няма чакащи актуализации. ТВто е Samsung UE40KU6072U с Tizen OS. С P10 lite си работи без проблем.  Huh
Цитирай
Аксесоари
#2

Безжичното проектиране не ми намира никакви устройства
Цитирай
#3

(2021-02-04, 14:42:49)2 Fast 4 You написа:  Привет. От няколко дни ползвам P40 Pro и имам един проблем. Не може да изкара картина и звук на телевизора с Wireless projection функцията. Намира телевизора, свързва се без проблем, но след това на телевизора стой черен екран. Връщах фабрични настройки и на двете у-ва и няма чакащи актуализации. ТВто е Samsung UE40KU6072U с Tizen OS. С P10 lite си работи без проблем.  Huh
Интересно, и аз съм със Самсунг смарт, но си работи без проблем, само детонира преди се свързваше само след първоначално разрешените, а след някой ъпдейт, телевизора иска разрешение всеки път

Изпратено от моят ELS-NX9 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Wireless projection ползва протокола на Miracast.Със самсунг или ,който и друг поддържащ този протокол , не би трябвало да е проблем.В тв-то може да се казва screen mirroring,wireless display или нещо друго.Но огромно,но,не поддържа chromecast заради
липсата на гугъл.Имам 2 самсунга и 1 ЛГ и няма грижа.Но топ тв-то ми Сони 2020 ,поддържа само chromecast и няма свързване.
Ако сте си инсталирали гугълските неща,тогава си инсталирате приложението "Home" от плейстора и кастването е безгрижно.

П.С. От тв-то трябва да се активира протокола,иначе няма да стане.
В линка отдолу е свързването със самсунг.На тв-то от "sources" избрана опция "screen mirroring" .
https://imgur.com/a/ZC8lnkp
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)