Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Питане за актулизация
#1

Добър ден . Проблема е следния 2 от приложенията не искат да се актуализират WebView и Гоогле хроме !  Не знам какво да направя ! Телефона  е xiaomi redmi note 9pro ползвам го от месец без прблеми освен този.  Sleepy
Цитирай
Аксесоари
#2

Чистене на кеша на приложенията не помага ли?

 
Цитирай
#3

От БГ ли е, Стоков ли е, префлашван ли е , ъпдейтван ли е, ресерван ли е.....?
Цитирай
#4

Пробвай да ги премахнеш,изтриеш и после пак си ги инсталирай, и виж дали няма да се ъпдейтнат.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#5

Купен е от бг ,да мина една актулизация на андроид  . Друго не сам барал . Ще опитам да премахна кеша и ще пиша пак.
Цитирай
#6

Няма как да стане,докато не сложиш руут. Chrome си е системен, затова не ти ъпдейтва.
Цитирай
#7

(2021-02-09, 22:44:01)deep написа:  Няма как да стане,докато не сложиш руут. Chrome си е системен, затова не ти ъпдейтва.

Малииий,кава тъпотия си написал.ц ц ц ц ц.Системните приложеня също се актуализират,включително и Хром.
Цитирай
#8

Вместо да спамиш отговори на човека, вижда се че, е съвсем нов във материала и не знае откъде да почне. Притежаваш ли устройството? Сблъсквал ли си се с проблема? Иначе благодаря за просветлението ти за актуализациите и то да го науча от човек, който е вътре в нещата, но малко се колебае:
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1485122
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1484511
Цитирай
#9

Мдааа,притежавам чист 9 ноут,ама тва нема никво значение.Що-писал съм по-горе.А цитираните от тебе мнения,нямат никво отношение по темата.Ама ти няма как да го схванеш,щото IQ-то ти е много малко.
Цитирай
#10

Отговорил си само на единия ми въпрос,откъдето следва,че не си се срещал с проблема. Чистия ноут 9 е с друга версия MIUI и не е ясно дали там го има проблема или не. Щеше да е добре да споделиш. Решението е или руутване и махане на двете програми и инсталиране наново или чакане на нов системен ъпдейт с надежда да са го оправили. Имах същия проблем със същия телефон и споделям опит. Никъде не съм писал,че системни програми не се ъпдейтват, но ако поради една или друга причина е пипнато приложението от фирмата и са омазали приложението и са го направили системно, няма как да се оправи освен гореизброените начини. Ако твърдиш друго и имаш решение сподели, моля. За другите ти мнения като IQ няма да коментирам.
Цитирай
#11

Вече се актулизира оправи се , Благодаря.
Цитирай
#12

(2021-02-04, 14:47:20)Only_rock написа:  Проблема е следния *** приложения не искат да се актуализират ...

Да не би, свободната памет (вградената памет) да е много малко?

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)