Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Здравейте,питането ми следното,докато приказвам не ми дава сигнал ,че някой ме търси .И като привърша разговора не ми показва че ме е търсил някой.Рових и не можах да намеря тази настройка.Къде да вляза и да оправя това нещо.
Цитирай
Аксесоари
#2

Търси настройката за изчакващо обаждане в:
слушалка(повиквания) / настройки/ повиквания.
Малко по спомен карам понеже не помня дали имаше разлика дали телефона е със mi diler или google.

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Намерих я настройката,но интересно се получи днес.Докато приказвам жената ме търси и и дава ,че е зает номера ми и нито пиука нито ми даде след като затворих че ме е търсила.Днес пак докато приказва ми звъни тя и този път на нея опаетора и казва че разговарям и на мен ми пиука докато говоря и след като затворих имах отбелязано че ме е търсила.Как става тази работа не знам.При заето като дава на този дето ме търси на мен не ми отчита това.Явно е от оператора,а не от телефона.
Цитирай
#4

Когато дава заето на жена ви точно тогава вие набирате някой за това става така. За да ви издава звук, че някой ви търси и съответно на жена ви, че разговаряте трябва разговора да е започнал! Пробвайте и ще се уверите. Докато чувате сигнал свободно когато набирате няма второ повикване!

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на rosenirs за това мнение:
  • simo70
Цитирай
#5

Ако си с 2 СИМ , е нормално. Много зависи по коя говориш и по коя те търсят.
Цитирай
#6

(2021-02-07, 11:04:18)redsys написа:  Ако си с 2 СИМ , е нормално. Много зависи по коя говориш и по коя те търсят.
Не с една сим карта съм.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)