Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със onedrive
#1

Здравейте,днес реших да влезна във onedrive за първи път от приложението на телефона.Имам акаунт активен акаунт във макрософт onedrive но ми изписва нуспешен опит.Пробвайте след няколко минути отново. През браузъра на компютъра си влизам във onedrive.но от приложението на телефона немога.Къде греша или наистина има някакъв проблем.Телефона е Ноте 10.Свалих приложението и на детето на една моторола и там не ще.
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз влизам в one drive без проблем.
Цитирай
#3

Току що пробвах не става.Влизането не успешно. ти със какъв акаунт влизаш,аз пробвам outlook.Да не би да иска някакви разрешения от настройките.Още на първа стъпка ме реже.Въвеждам акаунта и ми искача прозорец Влизането не успешно моля опитайте по късно, немога да стигна до паролата.
Цитирай
#4

Hotmail.    
Цитирай
#5

С акаунта на outlook се влиза,инсталирай си това,за по лесно.  https://play.google.com/store/apps/detai...henticator
Цитирай
#6

Не ми дава сега пробвах на едно редми на приятел свалих  one drive  влиза без проблем.Направих и нов акаунт трети  и пак не иска .на самсунга на редмито влизам и от трите.
Цитирай
#7

Изчисти APP-a ,махни му акаунта и пак го закачи ивиж дали няма да влезнеш.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#8
Wink 

Изчистих го пак не става .То акаунт няма защото във момента във който влизам ми го иска и като го въведа ми изписва да пробвам отново по късно.

пп.Сега пробвах и на s20+ и там не иска.
Ето. Bu


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#9

Пробвай да изпишеш само потребителското име без да добавяш "@outlook.com".
Цитирай
#10

С телефонен номер също става.
Цитирай
#11

(2021-02-07, 19:57:22)sapiora написа:  Пробвай да изпишеш само потребителското име без да добавяш "@outlook.com".

Не става само със потребителкото име не ми дава и да си създам акаунт,защото като избера опцията за създаване на акаунт ми изписва същото. на Note 10+,S20+ LG k50s и moto g pro не тръгва нито един от трите акаунта които имам.А на редми 7А и през компютъра  влизам и в трите акаунта.Къде греша и бъркам си нямам и на идея,но не става.На самсунгите си го имаше инсталиран заводски а на другите ги свалях от маркета. Единственото нещо което намирам като разлика е че на този тел който тръгва е със android 9 а другите са с 10 и 11.
Цитирай
#12

Ако имаш лаптоп с Windows 10 влез в настройки-телефон-свързване на вашия андроид телефон.
Цитирай
#13

Аз лично нямам проблем с вписването. Пробвай внимателно да въведеш паролата като се увериш, че не си на кирилица, не си само с главни букви и правилно въвеждаш специалните символи. Сигурен съм, че правиш нещата, както трябва, но се опитвам да ти помогна.

Другото за което се сещам е да изчистиш данните на приложението.
Цитирай
#14

Благодаря запомоща колеги. Ставам днес и се вписвам навсякаде без проблем.Явно във неделя почиват.  Smile Smile Smile Smile Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на i770514 за това мнение:
  • Compare
Цитирай
#15

(2021-02-08, 07:36:48)i770514 написа:  Благодаря запомоща колеги. Ставам днес и се вписвам навсякаде без проблем.Явно във неделя почиват.  Smile Smile Smile Smile Smile

Angel Lol 
Поне през седмицата няма проблеми !

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





[-] 1 потребител изказва благодарност на Compare за това мнение:
  • i770514
Цитирай
#16

Днес пак нов проблем през wi-fi качвам и свалям файлове но не ми се визоализират снимките в one drive.През мобилната мрежа всичко е ок.Онзи ден след като изчистих кеша и днните на приложението, ми предложи да ми замени самсунг култ със ондрайв и му отказах да не би от там да ми идват проблемите?
Цитирай
#17

Самсунг мигрират целият си облак към Уандрайв, така че ще трябва да му разрешиш рано или късно. Иначе оставаш без архив.
[-] 1 потребител изказва благодарност на dardanov за това мнение:
  • sapiora
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)