Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Waze i Google maps
#26

И при мен Waze работи без проблем. Прехвърлих го от P30 Pro на P40 Pro с Phone Clone и се актуализира няколко пъти оттогава.
Ако може някой който има стар Huawei с GAPPS да пробва да си го прехвърли а не да го инсталира като ново APK.

HTC Desire 600 DSFA / Huawei Honor 6 (H60-L02) / LG G4 H818N / OnePlus 3T / Huawei Mate10 Pro / Huawei P20 Pro / Huawei P30 Pro / Huawei P40 Pro
Цитирай
Аксесоари
#27

(2021-03-02, 00:54:38)zaza написа:  Waze ми работи без проблем. Инсталирал съм го още лятото и съм се логнал. След това знаех, че нещо някои версии правеха проблем. Въпреки това си го ъпдейтвам редовно и си работи. Пробвай да му изтриеш кеша и данните, да го деинсталираш и да сложиш версия от APKPure някоя от юни-юли. Ако ти крашва и си пробвал да инсталираш GMS Може от там да е проблема.
На мен преди ми работеше, след някой ъпдейт стана мазало, и сега върви през gspace, иначе трих ама нищо не става

Изпратено от моят ELS-NX9 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#28

(2021-03-03, 08:58:13)dzivko написа:  На мен преди ми работеше, след някой ъпдейт стана мазало, и сега върви през gspace, иначе трих ама нищо не става

Изпратено от моят ELS-NX9 с помощта на Tapatalk

Когато триеш изтрий кеша и данните от настройките на приложението и тогава самото приложение. Писле започваш инсталация на чисто, Bu
Цитирай
#29

(2021-03-07, 09:15:47)zaza написа:  Когато триеш изтрий кеша и данните от настройките на приложението и тогава самото приложение. Писле започваш инсталация на чисто, Bu
Е точно това правя, след инсталация направо крашва, само през gspace върви

Изпратено от моят ELS-NX9 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#30

(2021-03-07, 20:05:18)dzivko написа:  Е точно това правя, след инсталация направо крашва, само през gspace върви

Изпратено от моят ELS-NX9 с помощта на Tapatalk

Току що го тествах на Y7a дръпнах го от MoreApps - докато не се логна е бял екран, но после си работи нормално.
Цитирай
#31

Така, първо спирам програмата, трия кеш, трия данни, деинсталирам, инсталирам наново и пак едно и също...., стартира и изключва до безкрай, не знам как да кача клип да видите
Цитирай
#32

Всички с подобен проблем да махнат приложението на Google и waze и Maps тръгват

Изпратено от моят ELS-NX9 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#33

Теглиш си първо по-стара версия на Waze, а след това актуализира и ще си върви перфектно на Huawei p40 Pro. Версията, за която ти казвам е написана от друг потребител малко по-назад в коментарите.

Ако животът ти поднесе лимони, направи си лимонада.
Цитирай
#34

(2021-05-08, 13:01:41)Genadi_Zagorka написа:  Теглиш си първо по-стара версия на Waze, а след това актуализира и ще си върви перфектно на Huawei p40 Pro. Версията, за която ти казвам е написана от друг потребител малко по-назад в коментарите.
Вече ми върви, след като махнах гугъл приложението

Изпратено от моят ELS-NX9 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)