Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

От къде да купя Note 20 Ultra?
#1
Question 

Здравейте, въпросът ми е от къде да си купя Note 20 Ultra, при операторите без план е с цена между 2320-2550лв, а в сайта pazaruvaj.com ми показва от други сайтове цени около 1800лв, някой купувал ли си е от тези сайтове телефон, ако го взема от там да не се окаже някаква добре маскирана китайска реплика  Big Grin
Цитирай
Аксесоари
#2

Не, няма да се окаже, просто хората избягват от там да купуват, защото ги внасят, но не са предназначени за нашия регион и може и да не идват актуализации, също така сервизите им не са официални, а са техни, гаражни и не знаеш дали частите, които слагат са оригинални и колко ще те бавят.
Та цената затова е по-евтина, защото ги внасят от сив внос.
По-добре си вземи от OLX чисто нов с гаранция от оператор.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • gazibarev
Цитирай
#3

Ясно, а някаква информация дали е възможно да се внесе от някъде версията със snapdragon?
Цитирай
#4

Аз не знам, но в OLX някой път внасят. Но това е рядкост. То там сега няма и много Note 20 Ultra, та какво остава за такава версия.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#5

Аз септември месец, когато търсих да си купя Snapdragon версията, бях на косъм да го взема от американския амазон (amazon.com). Беше на цена около 1200 долара и ми даваше да го поръчам директно до България. Цената, която ми даваше преди да натисна бутона за поръчка беше около 1350 долара (включваща доставка, митнически такси и т.н.), като в общите условия пишеше, че дори таксите да надвишат тази сума, те няма да ми вземат повече.
В крайна сметка не си го взех поради две причини:
-  В Европа не се покрива гаранцията на Samsung продуктите, закупени от щатите (поне така разбрах от четене по форумите).
- В щатите се продават само с 128 GB сторидж.. а 512 GB беше безумно скъп.

В крайна сметка си го взех тогава от немския амазон - за 1050 евро, естествено Exynos версията.
Цитирай
#6

Моята жената ми го купи от Медиамаркт в Австрия (нещо като нашият Технополис) и ми го подари на Коледа. Добре ме изненада. Без план, абонамент и тем подобни - 850 евро. Предполагам е уцелила някаква промоция, но като я питах, каза че няма идея. Просто влязла и взела. По него време го проверявах в немския Амазон и имаше разни оферти падащи до 900 евро. Поръчвал съм няколко пъти от там до БГ, така че е вариант да се преслуша. Пристигат бързо и някой път и доставка няма. Е, не е като до Австрия за ден-два-три, ама не е няква драма чакането.

Galaxy Note 2>4>8>20Ultra>24Ultra
Цитирай
#7

Някой да сподели от къде да купя Note 20 ultra няма го никъде! ? нито по големите вериги нито по оператори.
В е-маг му качиха цената на 2150лв

Samsung Galaxy Note 2,4,8,9
Цитирай
#8

(2021-09-04, 19:41:06)osmicata написа:  Някой да сподели от къде да купя Note 20 ultra няма го никъде! ? нито по големите вериги нито по оператори.
В е-маг му качиха цената на 2150лв

тук го има не разопакован от А1 - това е твоят шанс.
Хубаво го разучи, защото листа под телефона е от Теленор - или се е объркал или може да има нещо гнило.

https://www.olx.bg/d/ad/galaxy-note-20-u...derIndex=0

Вчера го пратих на колега със същото питане като твоето, но не е влизал да го види.
Цитирай
#9

Този е продаден, звънях преди два дни още?

Samsung Galaxy Note 2,4,8,9
Цитирай
#10

Аз взех някаква зорлем намерена бройка чрез Теленор. За пръв път взимам нов апарат, чиято батерия е на 0%. В смисъл, че дори не можа да се пусне в магазина, а започна да зарежда от 0%...

Sent from my SM-N986B using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Diego Armando за това мнение:
  • osmicata
Цитирай
#11

а има ли причина да го няма никъде?
Цитирай
#12

Няма внос и най-вече производство на много неща ползващи чипове, за това цените летят на горе и няма бройки.

Samsung Galaxy Note 2,4,8,9
Цитирай
#13

Имаго в Сити тел с снапдрагон на 1850лв.
Дали обаче е вярно не знам.
Цитирай
#14

(2021-09-19, 22:03:02)rikob написа:  Имаго в Сити тел с снапдрагон на 1850лв.
Дали обаче е вярно не знам.
Имат го. Аз обаче им нямам вяра със сервиза. Даже бяха написали за европейски модели, че работят със Самсунг, а с азиатски и други в техен сервиз. Мисля, че има някаква врътка. Иначе имат черен и бронз, но са с азиатски произход.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk
Цитирай
#15

Колкото и да е кофти сервиза все пак е някаква гаранция. Иначе откъдето и да вземе снапдрагоновата версия и тва няма да го има.
Цитирай
#16

Мале мале, аз от минимум 10г. Си давам телефони, телевизори, хладилници и всичко което е самсунг, във самсунг сервиз, никога не съм се занимавал със сервиза на магазина от който съм го купил.За толкова години не ги ли научихте тези неща? Имах галакси Ноут 5, който си купих от Ливан, но имаше проблем с камерата, само им показах касовия бон, и гаранционната книжка, и си мия смениха без пари.

Samsung Galaxy Note - Note 3 - Note 4 - Note 8 - Note 9 - Note 10+ - Note 20 Ultra 
Цитирай
#17

Моят е от СитиТел, както и още повече от десет служебни телефона. При проблем се носят в оторизиран сервиз на Самсунг, по избор на клиента Smile

Galaxy Note 20 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Димитър! за това мнение:
  • fu4ko
Цитирай
#18

(2021-09-14, 10:30:43)Diego Armando написа:  Аз взех някаква зорлем намерена бройка чрез Теленор. За пръв път взимам нов апарат, чиято батерия е на 0%. В смисъл, че дори не можа да се пусне в магазина, а започна да зарежда от 0%...

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Същата работа и при мен.Едвам го намерих от А1.Чаках една седмица за доставка и после като го взех - батерията на 0% и не може да се пусне.Като се зареди и тръгна - гледам софтуера е от август 2020г. Тоест висял е по складове някъде.Иначе запечатан,чисто нов със продуктов код BGL.
Цитирай
#19

Телефон с под 40% заряд не е добре да се купува по принцип, аз бих направил един тест на батерията за да си знам поне. Това всъщност е проблема при покупката на по-стари премиум модели на над 1година като S10, че макар цената да е супер спрямо качествата батериите им вече са стари.
Цитирай
#20

https://brosbg.com/samsung-galaxy-note-2...l-gsm-3371
Цитирай
#21

Здравейте!

Все още може ли да се намери със процесор Snapdragon ?
Цитирай
#22

Ето без мита и такси - Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G Snapdragon 865+ https://tradingshenzhen.com/en/samsung-a...dragon-865
[-] 1 потребител изказва благодарност на magareto46 за това мнение:
  • west
Цитирай
#23

(2022-06-11, 16:15:29)magareto46 написа:  Ето без мита и такси - Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G Snapdragon 865+ https://tradingshenzhen.com/en/samsung-a...dragon-865

Благодаря! Сериозен сайт?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)