Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Пръстов отпечатък проблем
#1

Здравейте, имам голям проблем с разпознаването на пръстовите ми отпечатъци. Докато телефона беше с фабричното фолио, го отключвах супер бързо (много по-добре откокото на S10+), обаче вчера си сложих стъклен протектор (без дупка) и успявам да отключа телефона 1 от 7 или 8 опита. Дайте идеи моля, какво да правя.

Изпратено от моят SM-G991B с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Да смениш протектора или да ползваш устройство си без него.

 
Цитирай
#3

Така като гледам нямаш проблем със сензора,а с протектора.Вариянт 1 сканирай на ново пръста ако пак прави проблем освен да смениш стъклото с някое по-качествено или някакво фолио...
[-] 1 потребител изказва благодарност на bajchoni за това мнение:
  • Sunwalker_r
Цитирай
#4

Сменяш протектора. Самсунг имат проблем със стъклен протектор и пръстовия отпечатък. Или търси нано протектори, или пак оригинален, или порови по темите, имаше една марка стъклени протектори, която хващаше пръстовия, но не я помня.
[-] 1 потребител изказва благодарност на any9 за това мнение:
  • Sunwalker_r
Цитирай
#5

А откъде мога да си купя оригинален стъклен протектор и с него ще имам ки драми с отключването?

Изпратено от моят SM-G991B с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

Не съм сигурна дали Самсунг имат оригинален стъклен... Сега ще поровя за марката...
P.S Марката е Whitestone
[-] 1 потребител изказва благодарност на any9 за това мнение:
  • Sunwalker_r
Цитирай
#7

Сшоред мен ако го сканираш наново, ще се оправи.

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#8

(2021-02-09, 19:23:21)vovalinder написа:  Сшоред мен ако го сканираш наново, ще се оправи.

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk
Сканирах си и двата палеца по два пъти всеки. Няма ефект... Факт е обаче, че въпросното стъкло струва 10 лева, а бързах да сложа нещо, защото с този найлон фабричния вср едно няма нищо

Изпратено от моят SM-G991B с помощта на Tapatalk
Цитирай
#9

Whitestone dome glass е стъклото с UV лепило и с него до сега не съм имал проблеми с пръстовите отпечатъци. Цената му е около 120 лева и все още няма за S21 серията от него в Амазон.
Можеш да пробваш и китайските аналози с UV лепило , които се продават в Али-то за 5-6 лева и у нас по разни магазини от сорта на Мега девайс за 25-30 лева. Миналата година лепих такова стъкло на S20 plus на приятел и пръстовите не проработиха, а друг си беше лепил същото и при него работеха. Аз за сега съм поръчал едно такова за моя на първо време, но като знам колко са експресни доставките от Али-то сигурно ще пристигне след като вече се сдобия с Whitestone.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tonus за това мнение:
  • Sunwalker_r
Цитирай
#10

(2021-02-09, 19:30:26)Sunwalker_r написа:  Сканирах си и двата палеца по два пъти всеки. Няма ефект... Факт е обаче, че въпросното стъкло струва 10 лева, а бързах да сложа нещо, защото с този найлон фабричния вср едно няма нищо

Изпратено от моят SM-G991B с помощта на Tapatalk
Ако толкова държиш на стъкло, и си от София, ще те насоча към магазин за аксесоари, за 25лв сложих стъкло на предишния ми телефон, пръстовия нямаше проблем.

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#11

(2021-02-09, 20:11:04)vovalinder написа:  Ако толкова държиш на стъкло, и си от София, ще те насоча към магазин за аксесоари, за 25лв сложих стъкло на предишния ми телефон, пръстовия нямаше проблем.

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk
От София съм. Това стъкло където не става ми сложиха в едно малко магазинче на Екзарх Йосиф. Кажи къде да отида


Изпратено от моят SM-G991B с помощта на Tapatalk
Цитирай
#12

(2021-02-09, 20:13:52)Sunwalker_r написа:  От София съм. Това стъкло където не става ми сложиха в едно малко магазинче на Екзарх Йосиф. Кажи къде да отида


Изпратено от моят SM-G991B с помощта на Tapatalk
На ъгъла на Дондуков и ул. Дунав, зелено малко магазинче, точно до Събуей, има удароузтойчиво фолио, и стъкло, с лепило по цялата повърхност, без печене и т.н.

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#13

(2021-02-09, 20:17:29)vovalinder написа:  На ъгъла на Дондуков и ул. Дунав, зелено малко магазинче, точно до Събуей, има удароузтойчиво фолио, и стъкло, с лепило по цялата повърхност, без печене и т.н.

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk
Каква марка е? И на какъв телефон си го пробвал?

Изпратено от моят SM-G991B с помощта на Tapatalk
Цитирай
#14

За.марката не съм сигурен, а Хуауей П40 Про

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на vovalinder за това мнение:
  • Sunwalker_r
Цитирай
#15

Huawei нямат проблеми със стъклените протектори. На тях и за 2лв да сложиш пръстовия си хваща. Най-добре колега, който е сложил на Самсунг да те насочи какъв да е точно
Цитирай
#16

В Samsung Experience Store в София слагат оригинален стъклен /като обикновеното фолио оригиналното/ срещу 30 лв. С УВ го печат. Аз ще му дам шанс, като се обели заводското фолио, но вече няколко хора пращам там и доста добре изглеждат няма да лъжа, както и дълго време нямат проблеми. Аз самият протектори не понасям и никога не съм имал, но при тия цени на телефоните. Big Grin

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
[-] 2 потребители изказват благодарност на naskox за това мнение:
  • any9, Sunwalker_r
Цитирай
#17

(2021-02-09, 22:16:23)naskox написа:  В Samsung Experience Store в София слагат оригинален стъклен /като обикновеното фолио оригиналното/ срещу 30 лв. С УВ го печат. Аз ще му дам шанс, като се обели заводското фолио, но вече няколко хора пращам там и доста добре изглеждат няма да лъжа, както и дълго време нямат проблеми. Аз самият протектори не понасям и никога не съм имал, но при тия цени на телефоните. Big Grin

И аз сложих там на с20+ и съм доволен

Samsung Galaxy S22 ultra

Цитирай
#18

Днес им звънях на Samsung Experience Store и оттам ми казаха, че ще имат оригинални стъклени протектори след месец. Питал съм само за S21. Чакаме...

Изпратено от моят SM-G991B с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sunwalker_r за това мнение:
  • any9
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)