Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HTC One mini 2 цикли на логото
#1
Photo 

Здравейте ,помогнете ми моля преди 1 седмица купих 2 броя HTC One mini 2 нови от ol..направо като нови неизползвани,за 30 лева и двете май направих грешка.
Като го стартирам стоят на логото на HTC.Влизам в сервизното меню  както и във фастбут,сервизно меню е htc locked s-on
Нещо не мога да го накарам да работи моля помогнете. Bu

pp:извинявам се ако съм пуснал запитването не където трябва.
Цитирай
Аксесоари
#2

Тук, ако сте на ти с руския потърсете :
https://4pda.ru/forum/index.php?showtopi...ry31501341

А защо закупихте модел отпреди 7 години ?
Цитирай
#3

Благодаря сега ще проверя,защото купих и двата телефона HTC One mini 2 чисто нови за 30 лв общо.
Така ги купих блокирали по 15 лв броя,да имам занимавка през свободното време.
Но нещата нещо зациклиха ,ако някой има идеи да споделя.
Цитирай
#4

Ами замисли се защо са по 15лв. бройката. Човека , който ти ги е продал е знаел какво прави.
Цитирай
#5

(2021-02-11, 16:16:40)BisVal написа:  Ами замисли се защо са по 15лв. бройката. Човека , който ти ги е продал е знаел какво прави.

Много добра помощ предлагате.
Много е интересно в български форум,започват да те упрекват и да намират кусури и да повтарят защо защо,а във форуми извън българия се мъчат да помогнат.
Знаех че ще е грешка в Български форум да питам,темата да се изтрие.
Хората ми помогнаха но не в България за съжаление.
Цитирай
#6

Телефоните са доста стар модел, поддръжка за тях вече няма дори и по чуждите форуми. Хубаво е, че някой се е намерил да ти помогне, изненадан съм. Помага се, когато имаш нужда, но идеята умишлено да се набуташ с нещо което не работи и после да се сърдиш, че никой не ти помага... Хубаво беше и да споделиш как си се оправил, поне да се знае. Нали и това е идеята на форума..

Как говориш, след като нямаш мозък? - попита Дороти.
- Не знам - каза Плашилото - но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.

Цитирай
#7

Ми той има нужда от помощ, но освен линка, не видях как му помогна упрека че си е дал парите на вятъра.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#8

Отключи bootloader-а и пробвай да сложиш някакъв ром или флашни "stock ruu", май така се викат стоковите ромове за htc-тата.

Ако пак не тръгва може да има проблем с някой чип, в такъв случай ще трябва ново дъно. Както вече казаха, стари модели са и дъно ще се намери лесно и евтино от някой счупен такъв телефон.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
[-] 1 потребител изказва благодарност на MeRtYy за това мнение:
  • MeltrumSpectrum
Цитирай
#9

Ето тука е написано всичко което е необходимо, което ми помогна,има линкове които работят за изтегляне на необходимото-
https://forum.xda-developers.com/t/stock...2.3250020/
Момчета ме препратиха от друг форум.
https://androidfilehost.com/?w=developers&did=359

(2021-02-11, 20:41:47)MeRtYy написа:  Отключи bootloader-а и пробвай да сложиш някакъв ром или флашни "stock ruu", май така се викат стоковите ромове за htc-тата.

Точно това направих,благодаря.
Дадох работещ линк по горе за Backups,Firmwares,OTAs,RUUs
Цитирай
#10

(2021-02-11, 20:31:38)pepy1 написа:  Ми той има нужда от помощ, но освен линка, не видях как му помогна упрека че си е дал парите на вятъра.

Така е, но пак казвам, това са много стари телефони. Аз все още пазя някои от HTC-тата си и то доста по-популярни модели. Разбиращите отдавна ги няма, а всичко останало вече е казано и написано в XDA.

Как говориш, след като нямаш мозък? - попита Дороти.
- Не знам - каза Плашилото - но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.

Цитирай
#11

Съгласен съм, че много е писано, но регистрацията е направена с цел помощ за проблема! Едва ли е знаел за руския форум. Пък и няма лошо да се повтори или да се даде линк(както стана). Ако кажеш сутрин добро утро на някого, значи ли, че си казал на всички? Smile

времето е като парите - никога не стига
[-] 1 потребител изказва благодарност на pepy1 за това мнение:
  • MeltrumSpectrum
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)