Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Часовник за навигация и визуализиране на карти?
#26

@kery70 имаш предвид тези карти които се плащат когато си купуваш часовника ли? В сайта на Гармин гледам, че за 60 кинта слагат някакви карти.

Иначе в момента ползвам едни правени от планинарския форум и са топ.
Цитирай
Аксесоари
#27

Тези са да, но можеш да си купиш и по късно от магазина на Гурко или онлайн. Няма по подробна бг карта.
https://www.karta.bg/index.php?nobody=nobody
Навигацията в колата ми е с гармин и я ползвам от много време, почти няма нещо което да го няма, плюс офроуд пътища и планински пътеки. Дано линка не се счита за реклама, слагам с цел да е полезен за всеки който търси подобен продукт.


Sent from my iPad using Tapatalk
Цитирай
#28

За планините няма по-добра карта от bgmountains. Имайте предвид че в режим навигация батерията едва ли ще издържи повече от няколко часа. Колкото и да е хубаво и удобно, батериите са малки и не издържат дълго на такива натоварвания. По-добре е да си ползвате часовника като трекер и евентуално компаньон към някое приложение на телефона. За да не останете без нищо по средата на пътя. Това важи в особена сила за моделите с Андроид и амолед екран.
Преди бях гледал приложение за офлайн карти което работи на amazfit pace. Може да си поиграя да видя дали ще стане с горе посочените карти, но се съмнявам. Някъде бях гледал и нещо като реклама на орукс за wear os, който взима информацията от орукса на телефона, но не помня къде го гледах и до колко е било истина.

SE WT19i, SGS II, SGS IV, XPERIA SP, LG G2, Xiaomi Redmi note 4x
Цитирай
#29

Garmin 6 pro 36ч с пуснат GPS, 6X Pro 60ч с пуснат GPS. [Изображение: 44a16f7cd1f91f401ff5dfeb359fc02e.jpg]


Sent from my iPad using Tapatalk
Цитирай
#30

Винаги нося и външна батерия, така че не е фатално. Даже телефона издържа на 8 часов преход със снимане по пътя.

По-принцип, в опътването на Орукс пише, че работи със смарт часовници, но не ми е ясно как. Ако дърпа данни от телефона също е приемливо, така или иначе ми е в джоба. Горе-долу от там тръгнах и да се замислям за часовник, но явно не е толкова просто. Пък и програмата е тежка и много ме съмнява да работи адекватно на часовник. Интересно ще е някой с андроидски да пробва. В тубата не намирам нищо.
Цитирай
#31

Като се прибера в цивилизацията ще видя какво мога да инсталирам на моята антика. Lg G watch R, но трябва да се има на предвид, че нямам вграден gps.
Тези 30-60 часа са при пускане на някакъв спортен режим. Пробвайте на часовник с Андроид да пуснете някакво външно АПК и вижте дали ще издържи повече от 3 часа екран.

SE WT19i, SGS II, SGS IV, XPERIA SP, LG G2, Xiaomi Redmi note 4x
Цитирай
#32

За Гармин-а говоря, на андроид нямам идея. С навигация по карта, ще издържи около 20 часа.
[-] 1 потребител изказва благодарност на kery70 за това мнение:
  • kokibr
Цитирай
#33

Днес Fenix 6s pro е намален на 495€ в немския амазон
https://www.amazon.de/-/en/ultimate-mult...pro&sr=8-3

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)