Анкета: MIUI 12.5 ще позволи системните приложения да бъдат премахвани - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да
66.67%
6
66.67%
Не
11.11%
1
11.11%
Друго
22.22%
2
22.22%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MIUI 12.5 ще позволи да бъдат премахвани стокови приложения
#1

MIUI 12.5 ще позволи системните приложения да бъдат премахнати. Одобрявате ли подобна функция?

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
Аксесоари
#2

То тогава производителя си обезмисля слагането на "плявата", след като ще има опция за премахване. За мен роботчето трябва да е като прозорчето, да идва чист, и вече кой каквото иска това да си инсталира.

времето е като парите - никога не стига
[-] 1 потребител изказва благодарност на pepy1 за това мнение:
  • NikShtain
Цитирай
#3

Първи ще говоря и може би малко неподготвен по темата.
Възможно е да има опция да се трие, но мен малко ме съмнява.
Като съдя по роднини - мине не мине и вайбъра изчезва. Или някое друго приложение ей така (само)
Ако направят така достъпно изтриването на системни приложения. Сервизите ще се видят в чудо да обясняват как да се инсталират на ново.
Не вярвам да имат чак такова доверие в потребителите Big Grin Big Grin Big Grin

LG Bello 4.4.2 => Huawei P20 Pro
Цитирай
#4

Реално погледното е по-user friendly да се махат директно от телефона, но пък всеки Xiaomi телефон може да се debloat-не за 2 минути с Xiaomi ADB/Fastboot Tools, та....не е нещо, което чакам, но пък одобрявам Big Grin За мен HTC бяха в правилната посока - преинсталирани Google приложения, без да се дублират със системните (които в повечето случаи не струват)

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай
#5

Да , чакам и приветствам подобна функционалност. Няма смисъл телефонът да е наблъскан с приложения, които не се ползват. Да не говорим за дублирани приложения.

Например, не ползвам Health приложението на Xiaomi, което е много досадно. Също така не ползвам техния браузър, музикален плеър, файл мениджър и т. н. С радост бих ги разкарал на мига.

Изпратено от POCO F2 Pro

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#6

Някой с MIUI 12.5 - има ли вече подобна функция и работи ли тя?

 
Цитирай
#7

При мен не може да се деинсталират системни приложения. Пише, че само може да се махнат от начален екран и реално само няма да ги виждаш, но още ще са там. Mi 11 lite 5G, MIUI 12.5.5[Изображение: 8d642b7ad86667873c143d8d9192c426.jpg][Изображение: 7a25e7dcbcd5205544afcd900a0cb35b.jpg]

Изпратено от моят M2101K9G с помощта на Tapatalk

Mi 11 Lite 5G
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)