Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A32 - Лични впечатления и коментари
#1

[Изображение: ed23baa2b55a.jpg]
Samsung Galaxy A32 5G е с 6.5" LCD дисплей с резолюция HD+ и капковиден прорез за 13MP селфи камера. На борда си разполага с осемядрен чипсет MediaTek Dimensity 720, 4GB RAM и 64GB разширяема памет. Основната камера е четворна и включва 48MP сензор с бленда f/1.8, 8MP с ултраширокоъгълен обектив, 5MP за макроснимки и 2MP за боке ефекти. Предлага още и USB Type-C порт, страничен сензор за отпечатъци и технология Dolby Atmos. Батерията е с капацитет 5000 mAh и поддържа зареждане при 15 W. На българския пазар се предлага в черно, бяло, виолетово и синьо.

 
[-] 3 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • oxuboxu, sapiora, TheWalking
Цитирай
Аксесоари
#2

Samsung Galaxy A32 - Пълен обзор

 
Цитирай
#3

Компанията анонсира и 4G версия, а тя на външен вид е почти идентична с вече наличния модел. Телефонът включва чипсет, който е с осемядрен процесор (2 х 2GHz + 6 x 1.8GHz), като най-вероятно става дума за Helio G80.

https://mobilebulgaria.com/news/samsung-...4g-variant

 
Цитирай
#4

Представеният в края на февруари 4G вариант на Samsung Galaxy A32 вече може да се намери и в България. Компанията обяви, че продажбите му започват от днес на цена 549 лв. Устройството е почти идентично на външен вид с 5G версията, но има по-малък AMOLED екран с диагонал 6.4", Full HD+ резолюция, честота 90 херца и капковиден прорез за 20MP селфи камера. В екрана е вграден скенер за отпечатъци.

https://mobilebulgaria.com/news/zapochva...galaxy-a32

 
Цитирай
#5

Още никой ли не притежава този телефон? Заглеждам го но се двоумя , най вече заради звука. Ще съм благодарен за мнения на потребители.

SONY XPERIA TIPO DUAL , GALAXY CORE DUOS, SONY XPERIA M, GALAXY A3 2017, GALAXY A52
Цитирай
#6

(2021-11-03, 22:38:37)yanush1 написа:  Още никой ли не притежава този телефон? Заглеждам го но се двоумя , най вече заради звука. Ще съм благодарен за мнения на потребители.

Твърде малък, съвет за А52
Цитирай
#7

Точно защото е малък, го искам, и пак ми е голям , но по малки вече няма. Дайте мнение като цяло за телефона ,струва ли си?

SONY XPERIA TIPO DUAL , GALAXY CORE DUOS, SONY XPERIA M, GALAXY A3 2017, GALAXY A52
Цитирай
#8

Android 12 доста му натежава на този телефон...
Цитирай
#9

(2021-11-04, 15:15:25)yanush1 написа:  Точно защото е малък, го искам, и пак ми е голям , но по малки вече няма...
Все още има. Zenfone 9, който ще се предлага и в България е с дисплей 5.9, Pixel 6a - 6.1. Изборът е твой.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)