Анкета: Кое приложение тип Здраве използвате - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Samsung Health
15.22%
7
15.22%
Health на Apple
4.35%
2
4.35%
Google Fit
4.35%
2
4.35%
Huawei Health
21.74%
10
21.74%
Mi Fit
10.87%
5
10.87%
LG Health
2.17%
1
2.17%
Strava
4.35%
2
4.35%
Друго
4.35%
2
4.35%
Не използвам такива приложения
32.61%
15
32.61%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кое приложение тип Здраве използвате?
#1

[Изображение: 34997-original.jpg]

Кое приложение тип Здраве използвате?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
Аксесоари
#2

Не ползвам.
Цитирай
#3

Нещо не се сещам как приложение реално би могло да грижи за здравето ми.
[-] 1 потребител изказва благодарност на L1892 за това мнение:
  • eksoldier
Цитирай
#4

Би трябвало в тези анкети да може да се посочва повече от един отговор.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#5

Целта на тези приложения не е да се грижат за здравето ти и в упътването на всеки smart band/smart watch ясно си пише, че не за заместители на медицински инструменти нито на квалифицираното лекарско мнение. Пише го и в приложенията. Просто не им е това целта.

По-скоро си е за общо следене на тренировки, сърдечен ритъм, килограми и т.н. - да знаеш във времето кое и как ти се е променило. Един вид "да си знаеш", да си следиш нещата. В никакъв случай не мерят със 100% точност и не са диагноза за каквото и да било.

Посочвам Huawei Health защото това ползвах до преди на мина на Galaxy. В момента имам един Fit2, но не го ползвам и не ползвам и Samsung Health-а. Иначе китайските ги ползвах на Band 5 и MagicWatch 2.
Цитирай
#6

гласувах за Mi Fit, но реално ползвам Zepp (ребрандираното приложение Amazfit Watch), което е идентично (почти) като изглед, но си е предназначено за Amazfit Устройства
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
#7

(2021-02-12, 22:17:14)Ivanov_1994 написа:  Целта на тези приложения не е да се грижат за здравето ти и в упътването на всеки smart band/smart watch ясно си пише, че не за заместители на медицински инструменти нито на квалифицираното лекарско мнение. Пише го и в приложенията. Просто не им е това целта....

Проблемът е, че мнозина не си правят труда да четат тия т.нар. "дребни букви" и приемат показанията на приложенията за чиста монета, което мое да има и доста негативни последствия. Вкъщи сме с Nova 5T и P30, съответно с приложението Huawei Health, вграденото. Случайно ни подариха и кантар на Huawei, който е с опция за връзване с телефони на фирмата. Ехаааааа, ама че кеф! Независимо, че винаги внимателно чета упътванията, професионално изкривяване е, реших, че едно забавление в повече никога не е излишно.

Вързахме кантара с телефоните, елементарно и мигновено. Първо се качи жена ми и погледна телефона. Повтори, нищо не каза и излезе от стаята. После се качих аз, погледнах приложението, слязох и тръгнах да си търся място къде да ме ровят. По едно време се усетих, че за щастие в момента съм в доста добра форма, жена ми също не се жалва. Кантарът си мери точно, сравнен с 5-6-годишния, който ползвахме преди подаръка - разлика от 0,1-0,2 кг в една или друга полза не е грешка, но показанията на приложението могат да вкарат човека в депресия или неаргументирана с нищо еуфория.

Зарязахме Huawei Health и сега ползваме само кантара без приложението...
Цитирай
#8

Не ползвам такова. Smile

iPhone 4S > iPhone 7 Plus > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy Note 20 Ultra > iPhone 13
Цитирай
#9

Гласувах за "Strava" това приложение ползвам като карам велосипед Smile
Цитирай
#10

Понякога ползвам приложението "НаЗдраве" /"Cheers"/ Smile

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#11

Използвам Health на Apple.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)