Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] sm-А705fn bootlop
#1

здравeи те опитах всякакви начини за флаш през один но всички те бяха неуспешни защото один дава грешка гледах всякакви клипове за това как става във продължение на 10 дни но нищо не помона моля ви да помогнете благодаря предварително
Цитирай
Аксесоари
#2

Коя версия на Один използваш? Колко файла зареждаш в Один?
Дай повече информация.

1916 
Цитирай
#3

Използвам 4 файла използвам последната версия успях инсталирах Андроид 10 ROM обаче опитите ми за престалация на Рома е главно заради едно нещо когато съм в скрин мониторинг или така да го нарича през wireless дисплей телефонът ми се рестартира затова се опитах да престани рам Рома както и да е преста лирах стоков ром всичко мина нормално но рестартирането floralis дисплей все още продължава

Благодаря ти наистина за помощта и ще съм ти наистина благодарен ако знаеш къде е проблемът много е хубаво когато има хора които могат да помогнат аз живея в чужбина от малък и почти нямам контакти с българи научих от приятел за този форум и то много хубави работи много пъти е получавала помощ и затова се обърнах към вас

Понеже продължава да има проблем с wireless display и да се рестартира днес опитах да инсталирам стоков ром Андроид 9 pie обаче один отново дава грешка предполагам в проблема е че самата система разбира че е Рома е по-стар за съответния модел и затова ми дава грешка ако има начин да оправя проблема с wireless display с по-стар ром или по някакъв друг начин бих се радвал със Костъм Рома нямах този проблем но имаше хиляди други бъгове и проблеми и изобщо не протича работата на смартфона нормално
Цитирай
#4

Ако версията на Bootloader-а в Андроид 10 е по-висока от тази в РОМ-а в Андроид 9 няма начин за даунгрейд.

1916 
Цитирай
#5

Дефакто проблемът е в боотлоудера защото с костъм ром го няма този проблем как точно мога да обновя боотлоудера или да го преинсталирам за да не създава този проблем

Дори и с последната версия на Андроид 10 ми се рестартира но само когато съм в wireless дисплей свързан към телевизор само тогава работи 15 минути след това някак си телефона замръзва за няколко секунди и се рестартира
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)