Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Спиране на вибрация при получаване на ново съобщение във Facebook Messen
#1

Здравейте, моля за помощ! Не знам как става, а искам да изключа вибрацията при получаване на съобщение през приложението Facebook Messenger. При позвъняване искам да си вибрира. Само за съобщенията искам да спра вибрацията. И когато някой ми пише, ако ми е на звук телефона, да чувам само звук-известие, пък когато телефона е на вибрация, тогава да има само вибрация. Съответно и когато съм на без звук, да няма нито звук, нито вибрация. Тършувах из настройките на приложението, известията и т.н., но не можах нищо да намеря. Не успях да намеря конкретна настройка за спиране на вибрация при ново съобщение, когато телефонът е на звук.

Ползвам Galaxy S10+, Андроид 11, последна версия на Facebook Messenger.
Цитирай
Аксесоари
#2

Влез в настройки-приложения,и на приложението-известия му спри вибрацията,може и без звук.
Цитирай
#3

Ясно де, аз знам къде на настройките за известия. Посетих ги, прегледах ги абсолютно всичките. Но не открих конкретната настройка, която ми трябва и която ви обясних по-горе.
Цитирай
#4

Задържате с пръст върху иконката на приложожението (Messenger), появява се меню и в горния десен ъгъл натискате върху (i).
Известия

Секци Разговори
Принционо може и на определен friend да е с индивидулани настройки.

Секция Notifications:
Chat and calls
Вибрация (изключвате)
същото и за Group chat mentions, Stories и Other

Както и всичко друго надолу, за което не искате да има вибрации и/или звуци.

Изключването на звука или DND от телефона - съответно спрират всички звуци или всичко.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
[-] 2 потребители изказват благодарност на Чо :) за това мнение:
  • aivanov1, Be6i4
Цитирай
#5

(2021-02-16, 12:43:06)Чо написа:  Задържате с пръст върху иконката на приложожението (Messenger), появява се меню и в горния десен ъгъл натискате върху (i).
Известия

Секци Разговори
Принционо може и на определен friend да е с индивидулани настройки.

Секция Notifications:
Chat and calls
Вибрация (изключвате)
същото и за Group chat mentions, Stories и Other

Както и всичко друго надолу, за което не искате да има вибрации и/или звуци.

Изключването на звука или DND от телефона - съответно спрират всички звуци или всичко.

Значи при кое от всичките трябва да изключа вибрацията? Chat and calls, Group chat mentions, Stories или Other?
Цитирай
#6

(2021-02-16, 14:29:25)aivanov1 написа:  Значи при кое от всичките трябва да изключа вибрацията? Chat and calls, Group chat mentions, Stories или Other?

Да, според това, което разбрах от написаноо от вас, че искате да не вибрира.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай
#7

(2021-02-17, 21:06:10)Чо написа:  Да, според това, което разбрах от написаноо от вас, че искате да не вибрира.

Пробвах, но не е тази опцията...
Цитирай
#8

Звук
При съобщение - има звук и няма вибририра.
При звънение - има звук и вибрация.

Вибрация
При съобщение - без звук и няма вибририра. (тук няма как да има вибрация, ако спряна от опциите)
При звънение - без звук и само вибрация.

Без звук + Не безпокойте
При съобщение - нито звук и нито вибририра.
При звънение - нито звук и нито вибрация.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
[-] 1 потребител изказва благодарност на Чо :) за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
#9

(2021-02-17, 23:05:03)Чо написа:  Звук
При съобщение - има звук и няма вибририра.
При звънение - има звук и вибрация.

Вибрация
При съобщение - без звук и няма вибририра. (тук няма как да има вибрация, ако спряна от опциите)
При звънение - без звук и само вибрация.

Без звук + Не безпокойте
При съобщение - нито звук и нито вибририра.
При звънение - нито звук и нито вибрация.

Ето това не се получава, а точно това искам:

„Звук

При съобщение - има звук и няма вибририра.“
Цитирай
#10

(2021-02-17, 23:32:45)aivanov1 написа:  Ето това не се получава, а точно това искам:

„Звук

При съобщение - има звук и няма вибририра.“


На пет Samsung телефона го пробвах. Note8, S10, Note10+, Note10, S21U (първия с Андорид 9, останалите с Android 11).
При изключена вибрация от всички опции на "Notification: Chat and calls, Group chat mentions, Stories и Other" - няма вибрация при получаване на съобщения. Също така в следващата секция Activity indicators: Chat heads active по принцип съм изключил Вибрация и Звук на Безшумно, защото си пищи и вибрира когато си реши.

Какъв е телефона и с каква andoird версия е?

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай
#11

(2021-02-18, 10:21:39)Чо написа:  На пет Samsung телефона го пробвах. Note8, S10, Note10+, Note10, S21U (първия с Андорид 9, останалите с Android 11).
При изключена вибрация от всички опции на "Notification: Chat and calls, Group chat mentions, Stories и Other" - няма вибрация при получаване на съобщения. Също така в следващата секция Activity indicators: Chat heads active по принцип съм изключил Вибрация и Звук на Безшумно, защото си пищи и вибрира когато си реши.

Какъв е телефона и с каква andoird версия е?
Ако изключа от всички тези опции Вибрацията – Notification: Chat and calls, Group chat mentions, Stories и Other –, да не вземе да ми се изключи и ако някой ми звъни по Месинджър?
Цитирай
#12

Как мога да пусна обява в лева или евро?   В долари ми е Huh

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)