Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Разреждания на батерия
#1

Здравейте,

Днес си взех Galaxy S10e от OLX, в обявата пишеше че телефона е нов с 24 месеца гаранция и неразпечатан, но като от обява в олх кутията беше отворена а гаранцията е доста съмнителна.
Въпроса ми е има ли как да разбера дали телфона e нов или е бил мостра или рециклиран ? Иначе изглежда перфектно и всичко в комплекта си е на мястото - слушалки зарядно и опътвания на май испански.
Изтеглих някакво приложение Phone iNFO но където трябваше да пише брой зареждания но не намирам тази информация, иначе дава 100% на battery health.

Поздрави,
Аксесоари
#2

Към къде е гаранцията?
[-] 1 потребител изказва благодарност на iwanssss за това мнение:
  • jhoro
#3

Гаранцията е към Алпици транс еоод. Има и оригинална гаранционна карта на самсунг но не е попълнена. 
Според въпросното приложение апарата е произведен 08.2020 и не е рециклиран, което ако е вярно май е добре.
#4

Ако върви нормално и батерията държи добре не виждам повод за притеснения.
#5

(2021-02-17, 23:46:09)Tarasque написа:  Гаранцията е към Алпици транс еоод. Има и оригинална гаранционна карта на самсунг но не е попълнена. 
Според въпросното приложение апарата е произведен 08.2020 и не е рециклиран, което ако е вярно май е добре.

Аз също закупих апарат от тях. Абсолютни шанаджии са, и дано да не се налага да се разправяме по гаранция, понеже тяхната няма никаква юридическа стойност (липсва касов бон) поне при мен...

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

#6

А заглавието на темата защо е такова...?
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)