Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Realme GT 5G ще бъде представен на 4 март
#1


 
Цитирай
Аксесоари
#2

Wow. 125W зарядно!
Тва ще зарежда батерията за 20 мин от 0 до 100% ...


Sent from my RMX2155 using Tapatalk

Last 2 years:
HTC One S -> HTC Desire 310 -> Sony Xperia E4 -> Motorola G3 -> Xiaomi Redmi 4 -> Huawei P8 lite -> Huawei P10 lite
Цитирай
#3

Възможно е Realme GT 5G да се предлага с няколко различни визии, включително стъклен гръб и такъв с кожено покритие.

https://mobilebulgaria.com/news/realme-g...to-na-mart

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • vassetz
Цитирай
#4

Появиха се снимки на които виждаме realme GT 5G.
[Изображение: c0c917144e7e.jpg]

[Изображение: aa9efbf832be.jpg]
Източник:>>>>>>>

 
Цитирай
#5

Звяр си е.
Дано го има и в други цветове.

Sent from my RMX2155 using Tapatalk

Last 2 years:
HTC One S -> HTC Desire 310 -> Sony Xperia E4 -> Motorola G3 -> Xiaomi Redmi 4 -> Huawei P8 lite -> Huawei P10 lite
Цитирай
#6

Снимки и на друг цветови вариант в серията. Той е в син цвят, а и се вижда жак за слушалки.

[Изображение: fec8fa308e5d.jpg]

[Изображение: 1e2434e52d95.jpg]

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • vassetz
Цитирай
#7

Освен стандартната Realme показа и Vegan Leather версията на устройството, както разкри новата си стратегия наречена „Dual-platform Dual-flagship“. Дизайнът на този вариант ни е отчасти познат - той има гръб в жълто и черно, като черната лента ще е с лъскаво покритие, а жълтата част е от изкуствена кожа с подобрени свойства. Моделът ще има ефективна система за разсейване на топлината, а охладителна система ще е изпарително-кондензна. Новата стратегия от друга страна ще включва премиерата на два смартфона от флагмански клас в различни серии. В едната ще се използва чипсет от серия Snapdragon 8xx, а в другата Dimensity.

https://mobilebulgaria.com/news/realme-i...gmanite-si

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • vassetz
Цитирай
#8

Очакваната цена на Realme GT 5G ще е между $430 и 450, с която става по-достъпен за крайния потребител от Redmi K40 Pro, чиято цена засега се знае, че ще е $465.
[Изображение: 0d21170fe3ae.jpg]
Дисплеят ще е с честота на опресняване до 120 херца и ще има вграден скенер на отпечатъци. Освен това моделът ще е с цена под 2999 юана (380 евро). Тази ниска цена обаче означава, че устройството ще е най-евтиното на пазара с този чип. Потвърждава се и за наличието на LPDRR5 RAM и памет от тип UFS 3.1.

 
Цитирай
#9

Realme GT се появи на реални снимки.
[Изображение: e7678718128a.jpg]

[Изображение: 363461544372.jpg]
Източник:>>>>>>

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • vassetz
Цитирай
#10

Днес  на онлайн конференция бе представен  Realme GT. В основата на модела е чипсетът Snapdragon 888, който е в комбинация с 8/12GB LPDDR5 RAM и 128/256GB UFS 3.1 памет, липсва опция за добавяне на памет карта. Екранът е плосък - с 6,43-инчов Super AMOLED дисплей с FHD + резолюция, честота на опресняване 120Hz и честота на дискретизация 360Hz при докосване с пет различни конфигурации с възможност да се зададат конкретни настройки за гейминг. Основната камера е тройна и включва 64MP сензор, 8MP с ултраширокоъгълен обектив и 2MP за макроснимки. Записът на видео е до резолюция 4K при 60 кадъра в секунда. Селфи камерата е поставена в отвор в екрана и се състои от 16-мегапикселов сензор. Сред останалите параметри са технологията Dolby Atmos, стерео говорители, Wi-Fi 6, и Android 11 с Realme UI 2.0. Батерията е с капацитет 4500 mAh с технология за бързо зареждане при 65 вата. Моделът ще се предлага в сребрист, син и жълт цвят, като последната опция има частично покритие на гърба от изкуствена кожа. Версия 8GB RAM и 128GB флаш памет струва $ 430. Версията 12/256GB е на цена от $ 510. На същата цена е и специалното издание в жълт цвят, но само до 10 март. Засега не е ясно дали и кога моделът ще се появи извън Китай.

[Изображение: 3e4982d68ece.jpg]

 
Цитирай
#11

Realme GT 5G Unboxing.

 
Цитирай
#12

Днес, в Китай бе даден стартът на продажбите на Realme GT, който за момента е най-евтиният телефон със Snapdragon 888. Версията 8GB RAM/128GB флаш памет е на $ 430, а 12GB RAM/256GB флаш памет е на цена $ 510.

https://www.gizmochina.com/2021/03/10/re...0-seconds/

 
Цитирай
#13

Някой собственик с реални впечатления от модела??
Цитирай
#14

Мнения на реални потребители за устройството на 4PDA - Тук

 
Цитирай
#15

Здравейте, аз съм с Realme GT Master Edition и не мога да активирам VoLTE. В настройките за сим при мен няма такава опция а по нета гледам разни клипчета си има VoLTE Calls.Някакви идеи?

Realme GT Master Edition
Цитирай
#16

Ако не е в списъка на оператора, няма да има волте. А може и сим картата да е стара. Аз съм с 6 про и няма. Макар да имам от отметка за волте. Тормозя ги периодично, че са ме върнали в 15 век . :-)
Цитирай
#17

Същата работа е при Realme GT Neo 2. На Теленор съм и я няма тази опция в Сим настройките на телефона .

Sent from my LG Wing using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#18

Не е от картата.Преди бях с Xiaomi Redmi Note 7 и си работеше без проблеми.Може би просто не поддържат Realme устройства

Realme GT Master Edition
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)