Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Запазване на контакти- Къде е най-оптимално?
#26

Лично за мен беше голяма изненада излизането на подобен въпрос през 2021г , няколко пъти връщах първия пост да се уверя ,че не е тема от 2000г Smile

Да не съм офф , Google си върши перфектно работата в тази посока , при последната смяна на апарат при синхронизацията на новия ми се инсталираха и всички програми , които имах на стария .

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай
Аксесоари
#27

Да да аз нещо не разбрах поста, извинете меSmile
Цитирай
#28

(2021-02-19, 16:55:21)nehranimaiko написа:  ти май нещо не си много в час с цялата материя интернет-мрежи-синхронизации  Yikes

Нека да ти обясня как стоят нещата, явно ти не разбираш какво съм казала. Купуваш телефон, свързваш го с интернет, влизаш в профила си и контактите се появяват в указателя. След това остават там завинаги, докато не ги изтриеш. Спираш всички видове нет - контактите пак са там, можеш и да им звъниш, вадиш симкартата - контактите все още са в указателя на телефона. Е, в този случай не можеш да им звъниш. После можеш да сложиш сим картата в стария си телефон, който не си ползвал от една година, но не са правени фабрични настройки. Той също си пази всички контакти, които е имал последния път, когато е бил с включен нет. Та така, постоянно си места сим картата между двата телефона, спирам си интернета и никога нищо не изчезва. Информацията може да се види във всеки един момент.

Естествено, че ако нямаш нет, когато вземеш чисто нов телефон, няма да си видиш контактите, ама никой не си купува телефони от пустинята, все някакъв мизерен уай фай има. И чак след това тръгваш по чукарите. Smile

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)