Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Новите планове с Неограничен мобилен нет, разговори и смс-и Vivacom Unl
#76

Да плащаш както казах 29,99 може да бъде и си плащаш за услугата за и като сметнеш че обикновено мг или минути не достигат и се надвишава сметката затова излиза по-изгодно. Другото ами не ги решявам аз тези неща и тези добавки са просто бонуси, никой насила не кара да ги ползва, но да има хора който се радват, никой не караме и телефон да си взема това си 3 опция просто. Ако трябва да сме честни никой не иска нищо да плаща, но поне тва си е едно спокойствие няма да си надвишиш сметката. Оставям настрана случаите в който хората са званвли на разни номера или са си копували игри и др. И е малко неприятно когато някой започне да ти се кара под,, аз си плащам'' имам предвид, че колкото и да ми се иска тези неща се реляват на много по горно ниво и някак си не заслужявам на мен да ми се карат. Да със сигурност има какво да се желае но като идеш и се на викаш на служителя какво печелиш? Много хора така си избиват нервите и всеки сам си решава
Цитирай
Аксесоари
#77

Колежке,
нищо против теб нямам, но аз разбирам бонус например ако:
плащам Х такса за минути  и МБ, и получавам като бонус ..... А в момена трябва да се плати Y такса, която включва ...... Накратко нещо което не искаш. Има разлика,

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#78

И на мене ми стигаха 16гб, но май са стигали, защото съм знаел, че ще свршат Big Grin
Супер е плана! Пълна свобода. Лошо само, че тв го няма повечето канали. Трябва да се плаща 5лв за пакет, за да имаш 60+. На А1 са безплатни.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#79

Всеки иска да плаща за нещо което ползва, а не за някакви изгъзици които няма да ползва и не са му нужни. Обаче когато отсреща му има служител с мижава заплата, който гони таргети и казва на черното бяло и се опитва да му пробутва при всяко подновяване все по-висока такса е нормално да има изблици на нерви. Човек като вижда че някакви велики служители се опитват да го правят на малоумен и ги поставя на мястото им. И при трите оператора положението е същото. Едно време беше голямо сито за да започнеш работа в единственият оператор тогава Мтел и след това в Глобул и Вивател, но постепенно като взеха да не дават пари хората им избягаха и взеха да подбират кадри от кол и въже които като зомбирани могат само да предлагат уж изгодни оферти, а като се наложи нещо по-сериозно да ти съдействат по някакъв проблем започват да се викат управители и да се звъни до София.
Преди година и половина отидох с протокол от сервиз на Самсунг за гаранционна замяна на устройство закупено от оператора и целият им офис изпадна в шах, като ми казаха че нямали такава практика да заменят устройство с протокол от външен сервиз. След три дни комуникация със София случайно разбраха че наистина  трябва да процедират по-този начин и ми го замениха с ново устройство и в некомпетентността си гаранцията му я пуснаха от деня на замяната а не за оставащият срок на гаранцията на предното устройство.
Добре че вече операторите взеха да си намалят офисите и служителите и да въвеждат все повече услуги онлайн.
През последната година почти не съм стъпвал в офис на моят оператор. Два пъти си подновявах договора онлайн, единият път и със закупуване на апарат и сметките си плащам през телефона с карта и по този начин избягвам всеки месец да ме зарибява някое служителче с изгодни оферти.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#80

То това е причината да намаляват офисите, все повечето услуги предлагани отлайн. С банковите офиси е същото. Един от малкото пъти когато отивам в офис, е за да уточня неща, които са написани завъртяно. Обаче в 95% от случаите ми казват обади се на 123/*88/. Остава и покритието да си оправят и ще са ок нещата. Тръбят и трите за 5г, а дори и в големите градове понякога няма 4г. Било то заради слабо покритие или заради многото маймунки на 1 клонче Smile

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#81

(2021-05-07, 19:52:28)kery70 написа:  Е да де, ама си е до човек, аз ползвах apple music, и сега tidal ми е екстра, демек плана ми пада с 8,99лв. За мен е супер.


Sent from my iPad using Tapatalk

Съгласен съм,че е до човек и до избор.При теб са уцелили,но при огромна част не са.Не искам от така наречените им "бонуси" нищо.
И не се мисли ,че си на 100% "кяр" от това,че имаш услуга ,която си мислиш,че не плащаш!Аз съм се занимавал преди време с кабелна телевизия и знам как се договарят права въз основа на брой абонати.Колкото повече абонати имаш толкова цената пада надолу.
В този случай те са договорили цена за поне МИЛИОН абонати и тя пада драстично.Така разпределят тежестта върху всички останали за да не се  товарят абонатите,които биха искали да ползват "бонусните" им услуги.Нещо като в казармата-един виновен-всички го отнасят.

Като оставим горенаписаното вървят в правилна посока,но много бавно и типично по български!Хубавото е ,че се отзовават и като сгрешат коригират грешката си.Дано и колежката от форума остане така ентусиазирана от работата си в оператора и ако има нужда някой от съдействие да му помогне.  Stolt
Цитирай
#82

Не е въпроса за кяра, аз досега плащах 4г план за 50лв с неограничен нет към вива, плюс епъл мюзик. За мен този план е изгоден, за това казвам че е до човек. Същия взех и на детето, който с кеф си ползва tidal, и има нет в изобилие, а за него това е важно. Тъй че за мен лично е добре. Разкарах и една карта за интернет която той ползваше на таблета, и те така.


Sent from my iPad using Tapatalk
Цитирай
#83

А случайно да знаете за тези 200мин (за разговори към ес) при у50 дали ще го дадат и на нас, където подписахме по-рано?

Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#84

Надали. Никой няма да реши да дава нещо, което не е включено в договора ти. Кой как са го изцакали, така остава. В най-добрият случай при някои оператори е възможно да се преподпише на по-висока такса, но договора започва да тече отначало
Цитирай
#85

Малък бонус до края на август
https://mobilebulgaria.com/news/do-31-av...po-skorost
Цитирай
#86

Цитат:клиентите на VIVACOM получават неограничени мегабайти на максимална скорост до 31 август,
както и неограничени минути за разговори, SMS и MMS съобщения за целия период на договора.



Те и в момента си имат неограничени мегабайти, но с максимална скорост до 50 мегабита или 150 мегабита в зависимост от избрания план. А колкото до неограничени минути за разговори, SMS и MMS съобщения за целия период на договора, те не бяха ли включени в договора?
Цитирай
#87

Вивацом плаща ли за страничката. Иначе цените са си яка тояга.

Philips Fizz.........................Samsung Galaxy Ace GT-S5830 - SGS II V11.2
Samsung Galaxy GT - I9300 HYPER - ROM V6
Alkatel PIXI 4034X
Nokia 5.1
Moto g60
Цитирай
#88

Кое по точно е "тояга"?! 17.50 евро за всичко неограничено ли?
Цитирай
#89

Едно време имаше един лаф "Като за нас бива"
Работеха в картел 5 години и сега и 17,50 изглежда уж добре
Неограничените планове не са нищо особено, защото масово хората са с минимален трафик и разговори
Важното е скоростта на нета и при предстоящо навлизане на 5G би трябвало скоростите да се увеличават
Имам близък в Германия, който тези дни преподписа договора си с 5 евро по-висока сметка и получи Айфон 11
Цитирай
#90

(2021-06-03, 09:26:32)solo5 написа:  Едно време имаше един лаф "Като за нас бива"
Работеха в картел 5 години и сега и 17,50 изглежда уж добре
Неограничените планове не са нищо особено, защото масово хората са с минимален трафик и разговори
Важното е скоростта на нета и при предстоящо навлизане на 5G би трябвало скоростите да се увеличават
Имам близък в Германия, който тези дни преподписа договора си с 5 евро по-висока сметка и получи Айфон 11

Скорост защо ти е на мобилен телефон 50mbps са напълно достатъчни. 5G по скоро има ниско MS, не толкова висока скорост, което всъщност е толкова важното колкото и скоростта, но 50 за телефон е напълно достатъчно.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#91

(2021-06-03, 09:40:38)Legend написа:  Скорост защо ти е на мобилен телефон 50mbps са напълно достатъчни

По-скоро 150 са напълно достатъчни
а времето за отговор наистина е един от важните показатели
Цитирай
#92

Ако теглиш филми може, за фейсбук и да изтеглиш нещо дребно 50 е напълно задоволително т'ва са 6.25mb/s

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#93

Някой ползва ли още фейсбук? :-)
Цитирай
#94

Има интересни групи...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#95

И в телеграм има групи
Цитирай
#96

(2021-06-03, 13:31:20)solo5 написа:  Някой ползва ли още фейсбук?  :-)

ОК, инстаграм, все тая е. 6.25mb/s стигат за FullHD клипче тъй или иначе. ти какво правиш за което ти трябва повече от 6.25mb/s ?
(изключвам всекидневното теглене на 2ГБ файлове+ както споменах горе филми и тн.)

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#97

Аз съм с 50 и е перфектен за всичко. Свалям филми, онлайн тв, качвам видеа по 10гб в YouTube, гледам 4к видео без проблеми. Просто перфектен
Цитирай
#98

ОК, на мен ми стига и по-малко, защото през голяма част от време ползвам домашен нет,
но има някои които са само на мобилен нет, който след това споделят и на домашните си компютри
та най-вероятно след няколко години всички ще сме на нещо подобно
А1 гледам че тестват вече 5G за домашни потребители, до които няма изградена оптична мрежа
Цитирай
#99

Аз лично се съмнявам, че мобилния нет може да замести стационарния. Може би са малко потребителите, които имат идеални условия за това.  Като пример мога да дам себе си, в моята панелка покритието на А1 е доста слабо, а на вивата е идея по-добро. Ако ще и гигабит да ми предлага оператора, щом нямам необходимите условия за ползване, не ми е необходим. Още повече, че клетките са доста натоварени, особено в жилищните квартали вечерно време. Затова за домашен нет залагам на оптиката, смятам че е по-добрия избор.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

(2021-06-03, 11:36:31)solo5 написа:  По-скоро 150 са напълно достатъчни
а времето за отговор наистина е един от важните показатели

Откакто се появиха тези тарифи чакам някой да ми даде смислено обяснение за какво точно му трябват над 50мбит/с на телефона? Простотиите за сваляне на филми ги зарежете, та за какво ви е по-висока скорост? За стрийминг на 4К видео от Нетфликс стигат и 30мбит/с- какво повече от това ще ползвате на телефона? Засичал съм на домашният рутер трафика и единственото което прескача 50мбит/с е свалянето на торенти.

Аз съм на Ънлимитед 150, но единствената причина е заложеният висок приоритет при натоварена клетка- и ефект от приоритета има. 

ПС: Това за пинг-а го обясни на поклонниците на 5Г мрежите- аз докато не видя стабилни 2-4мс пинг из целият град на открито и под 10мс на закрито не мисля да обръщам внимание на 5Г.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)