Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Новите планове с Неограничен мобилен нет, разговори и смс-и Vivacom Unl

(2021-06-03, 09:14:57)Vi70 написа:  Кое по точно е "тояга"?! 17.50 евро за всичко неограничено ли?

Откога в България цените са в евро? А дали на запад има хора с 500 евро заплата, които да се радват на този план от 17,50? Когато заплатата ми стане равна на 1500 евро, може и да ми се стори евтино.

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
Аксесоари

(2021-06-06, 07:01:04)milen.stefanov написа:  Откакто се появиха тези тарифи чакам някой да ми даде смислено обяснение за какво точно му трябват над 50мбит/с на телефона? Простотиите за сваляне на филми ги зарежете, та за какво ви е по…

Аз съм на Ънлимитед 150, но единствената причина е заложеният висок приоритет при натоварена клетка…….


В смисъл ти си на този план и искаш обяснение от другите защо са на него??

Аз лично съм на ънлимитед 50, за да не се съобразявам къде има нет и къде няма като си разпъна лаптопа да бачкам.

….всеки има “единствена причина” за това
Цитирай

(2021-06-06, 13:09:39)hgeorgiev написа:  В смисъл ти си на този план и искаш обяснение от другите защо са на него?? 

Точно така, аз съм на 150мбит/с и съм обяснил защо- НЕ ЗАРАДИ скоростта, а заради високият приоритет. Просто живея и често работя в райони с голямо струпване на хора и не рядко вкъщи от 200+мбит/с през деня едва успявах вечер да стигна до 35мбит/с и пинг-а ми скачаше над 30мс- сега на новата тарифа вечер не съм падал под 100мбит/с и пинг-а стабилно ми стои около 15-17мс, усещаш разликата, нали? И схващаш, че сега на съседите пинг-а е още по-висок и скоростта им още по-ниска, нали? 

И все още никой от ревящите "50мбит/с на телефона е малко" не ми е дал смислено обяснение за какво му е някаква бясна скорост в телефон? За таблет или комп. разбирам нуждата, ама за телефон???
Цитирай

(2021-06-06, 16:19:09)milen.stefanov написа:  И все още никой от ревящите "50мбит/с на телефона е малко" не ми е дал смислено обяснение за какво му е някаква бясна скорост в телефон? За таблет или комп. разбирам нуждата, ама за телефон???

Аз не съм от ревящите но ще ти дам смислено обяснение.

Гледам 4K на телефона и компютъра.
Хотспот е почти постоянно пуснат с 3 - 4 устройства вързани.
USB Тетъринг е почти постоянно пуснат към компютър и спокойно си тегля COD Warzone където е 230+ GB за 2 часа и нещо.
Играе се CS и други Ping dependant игри и мобилния върши работа.
При купони в някакво село загубено от господ където само вивата има обхват, пак аз съм рутера с 10 - 20 маймуни на него.

При такива случай освен последния ми трябват 200+ mbps

Unlimited 50 и 150 не ми вършат работа защото ме ограничават до 100GB на ден което мен не ме устройва.
Аз си свиркам на 3 годишния Smart U Unlimited без ограничение на скорости и интернет ако използвам много.

П.С. Аз съм единичен случай на такова потребление (около 500GB до 1TB на месец)

[Изображение: image.png]
[Изображение: image.png]

Така че да, плановете имат смисъл!

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

Здравейте Пичове!

Тези планове работят ли с Tethering (Mobile Hotspot) ?

Благодаря за отговора!
Цитирай

Да, работят
Цитирай

(2021-06-15, 19:06:50)Айдук написа:  Здравейте Пичове!

Тези планове работят ли с Tethering (Mobile Hotspot) ?

Благодаря за отговора!

Не знам как си го причинявате за постоянно ползване , няколко пъти съм тествал и то само за 10гб батерията пада с 20% и телефона пред стопяване Bu .

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
Цитирай

От exynosa ти е, не от hotspot-a

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай

Благодаря ви за отговорите. За съжаление мобилните оператори в България не предлагат Неограничен стационарен интернет по въздушен канал.
Цитирай

Теленор има такава оферта.
Цитирай

Здравейте, колеги. Въпросът ми е към тези, които са на unlimited на виваком. За целия срок на договора ли са неограничени мегабайтите? Има ли древен шрифт от сорта на за първите няколко месеца или нещо подобно, както предишни години обичаха да ни лъжат за всякакви нововъведения. Питам понеже току-що звънях на оператор с ясния въпрос "за целия срок на договора ли са неограничени мегабайтите" и отговорът беше :" нямам информация, не можем да кажем". Този отговор е меко казано скандален, поне за мен. Някой има ли малко повече яснота?

Samsung  Note 3 Neo--> Samsung  S9+ Coral Blue - - > Huawei mate 40 pro --> Samsung  s23 ultra

Цитирай

В кол центъра на виваком работят рядко некомпетентни служители
Цитирай

(2021-06-29, 12:15:32)MartinVT07 написа:  Здравейте, колеги. Въпросът ми е към тези, които са на unlimited на виваком. За целия срок на договора ли са неограничени мегабайтите? Има ли древен шрифт от сорта на за първите няколко месеца или нещо подобно, както предишни години обичаха да ни лъжат за всякакви нововъведения. Питам понеже току-що звънях на оператор с ясния въпрос "за целия срок на договора ли са неограничени мегабайтите" и отговорът  беше :" нямам информация, не можем да кажем". Този отговор е меко казано скандален, поне за мен. Някой има ли малко повече яснота?

За целя срок . До 100GB на 24ч.

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай

Много благодаря! А има ли някой идея дали би било възможно да преподпиша и да мина от xl на новия unlimited, като на сегашния ми договор му остават доста над 3 месеца. Обикновено знам друг път като преподписвам трябва да остават 3 или по-малко месеца от текущия ти договор. В момента плащам 33 лв за 20 гб месечно, а unlimited от 35 лв ти дава неограничени. Просто за 2 лв на месец нещата стават много по-различни.

Samsung  Note 3 Neo--> Samsung  S9+ Coral Blue - - > Huawei mate 40 pro --> Samsung  s23 ultra

Цитирай

Зависи дали изплащаш устройство и какви планове за продажба имат Виваком. Обикновено в такива ситуации те не са гъвкави
Цитирай

Ако няма да взимаш устройство или нямаш такова на изплащане, няма да имаш проблем да преминеш.
Цитирай

Аз януари преподписах на XL 33лв. с устройство кеш и февруари без проблем минах на unlimited50

Изпратено от моят BE2029 с помощта на Tapatalk

Mate 50 pro
Цитирай

Аз съшо подписах на xl за 33 с устройство и кеш, само че октомври. Днес сутринта отидох в офис и всичко стана много бързо, казаха до 48 часа, че ще бъда прехвърлен вече на новия план. Само излязох от офиса и получих смс, на който пишеше, че условията по новия договор ще бъдат активни от 00.00 часа утре. До края на август промоционално мб-тите са на макс скорост, след това вече - до 50 mbps. Силно се надявам това да е достатъчно и да няма големи спадове в скоростта

Samsung  Note 3 Neo--> Samsung  S9+ Coral Blue - - > Huawei mate 40 pro --> Samsung  s23 ultra

Цитирай

Това с максималната скорост до края на август важи и за стари абонати на unlimited плановете преди това си държеше 50mbps(за unlimited50) сега на места минава 300, но на телефона не се забелязва разлика.

Изпратено от моят BE2029 с помощта на Tapatalk

Mate 50 pro
Цитирай
Photo 

Днес бях в едно подземие за малко. Реших да направя speedtest - 10mbps ми излезе. Пуснах си в ютуб 4к видео и вървеше гладко без никакви насичания. Не че гледам често 4к(1080p си ми е достатъчно), просто за теста реших. Така че щом на 10mpbs върви идеално, значи плана 50 си е предостатъчен за средностатистическия потребител (лично мнение)


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung  Note 3 Neo--> Samsung  S9+ Coral Blue - - > Huawei mate 40 pro --> Samsung  s23 ultra

Цитирай

Единственото предимство е ако често сваляш големи файлове на телефона. Архиви, торенти и т.н. На мен ми се случва понякога и за това побързах и подписах в края на Май А1 неограничения и по скорост на 35 лв. ( 33 лв. ако платиш онлайн ). Доста съм доволен от тази оферта честно казано.

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
Цитирай

(2021-06-30, 16:03:21)dani_z25 написа:  Единственото предимство е ако често сваляш големи файлове на телефона. Архиви, торенти и т.н. На мен ми се случва понякога и за това побързах и подписах в края на Май А1 неограничения и по скорост на 35 лв. ( 33 лв. ако платиш онлайн ). Доста съм доволен от тази оферта честно казано.

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

Аз съм с интернет unlimited 50 от виваком и от замунда свалям със около 6,2MB/S ..
При А1 как е положението ?

''A true master is an eternal student''

           
                
Цитирай

Много зависи от обхвата естествено, но при нормални условия аз тегля със около 25-30...

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
Цитирай

@foxhd
Причинявам го на телефона, не на мене си и то с голям кеф.
[Изображение: cfa4a54e87935daca13ad1488163216c.jpg]
Цитирай

(2021-08-04, 14:20:21)hgeorgiev написа:  @foxhd
Причинявам  го на телефона, не на мене си и то с голям кеф.
[Изображение: cfa4a54e87935daca13ad1488163216c.jpg]

Ако няма възможност за оптика до адреса бих го разбрал , но такова полване през телефона за мен меко казано не е нормално. Bu

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)