Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

redmi note 9 pro - не работи приложението за време
#1

Здравейте. Имам Ноут 9 про от половин година и не бях забелязала, че фабричното приложение за времето Ми не работи. Където и да съм винаги показва текущия град, където живея. Включила съм местоположение, актуализирах, но пак показва само този град. Чистих кеша, актуализирах, после до фабрични настройки на телефона, хард ресет. Като сваля друго приложение, примерно Синоптик, пак е същото. само Гугъл намира точната локация. Не знам дали е за сервиз или е настройка някъде, всичко прерових. Нямам идея къде е и дали е поправимо. Имала съм винаги такива телефони и никога не съм имала проблем.
Цитирай
Аксесоари
#2

Инсталирай си това приложение https://play.google.com/store/apps/detai...l=bg&gl=US ,помага на GPS са,пусни го да позиционира.Когато телефона не може да ти открие местоположението пусни приложението.
Цитирай
#3

Благодаря, ще пробвам. То телефонът открива къде се намирам, но трябва аз ръчно да го търся, а отпред на заглавната страница на телефона си седи все един и същ град. То това е проблемът, че ръчно трябва да търся местоположението.
Цитирай
#4

В настройки на приложението ,горе трите точки,трябва да се направи на автоматично местоположение,(текущо) местоположение,в настройките на телефона,на приложения,за времето,разрешения-местоположение,цъкни на него и му дай разрешение във всеки случай.
Цитирай
#5

Пробвала съм и това....нооо май се оказа, че е от регионът....когато е зададено текущо положение т.е. България не намира само града приложението, а трябва ръчно да го задавам. Предишните ми телефони бяха с регион САЩ и нямах проблем. Заради ЕС Ксайоми са забранили тази функция, както и записването на разговори. Сега е много късно да тръгвам извън града да пробвам, но май е това. Bu
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)