Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Някой вече ползва ли Custom Roms
#1

Здравейте колеги някой вече ползва ли къстам ромове да сподели кой как е и как се държи.

За всичко си има решение Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз чакам crDroid, или поне LineageOS за 10T, но първия го няма, втория е неофициален засега и не ми се рискува. И TWRP също е неофициално за момента.

Nexus 5, Nexus 5X, Mi A1, Mi A2 Lite, Poco F1, Mi 10T
Цитирай
#3

crDroid излезе вчера

За всичко си има решение Smile
Цитирай
#4

(2021-02-20, 11:58:40)ji4ko0 написа:  crDroid излезе вчера

Няма го листнат на сайта им, сигурно е ранна версия? Къде го видя ти, да се информирам и аз?

Nexus 5, Nexus 5X, Mi A1, Mi A2 Lite, Poco F1, Mi 10T
Цитирай
#5

(2021-02-20, 12:01:49)jafaar написа:  Няма го листнат на сайта им, сигурно е ранна версия? Къде го видя ти, да се информирам и аз?

В телеграм го качиха вчера има доста хора които го пробваха казаха че бил добър и ставал за ежедневието.


Прикачени файлове Миниатюри
   

За всичко си има решение Smile
Цитирай
#6

(2021-02-20, 12:06:04)ji4ko0 написа:  В телеграм го качиха вчера има доста хора които го пробваха казаха че бил добър и ставал за ежедневието.
Чудно, значи се работи по въпроса. Ще зачакам официална версия, защото ползвам всякаквите функционалности и не ми се ще да префлашвам през ден. Даже допускам, че дотогава и MIUI ще е престанало да ме дразни. 

Но crDroid-a ме кефи много, с покото изкарах година и половина на него.

Nexus 5, Nexus 5X, Mi A1, Mi A2 Lite, Poco F1, Mi 10T
Цитирай
#7

(2021-02-20, 12:12:51)jafaar написа:  Чудно, значи се работи по въпроса. Ще зачакам официална версия, защото ползвам всякаквите функционалности и не ми се ще да префлашвам през ден. Даже допускам, че дотогава и MIUI ще е престанало да ме дразни. 

Но crDroid-a ме кефи много, с покото изкарах година и половина на него.

Да вече започнаха да се развиват нещата с телефона за което много се радвам започнаха да се появяват ромове.

Вече има:

LineageOS

Evolution X

ArrowOS

Project 404

crDroid

xiaomi.eu

И скоро се очаква PixelExperience

За всичко си има решение Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)