Анкета: Колко пари бихте отделили за кейс? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
0лв. - 25лв.
54.72%
29
54.72%
25лв. - 50лв.
20.75%
11
20.75%
50лв. - 75лв.
7.55%
4
7.55%
75лв. - 100лв.
7.55%
4
7.55%
100лв. - 125лв.
0%
0
0%
Над 125лв.
3.77%
2
3.77%
Не използвам кейсове
5.66%
3
5.66%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Колко пари бихте отделили за кейс?
#1

[Изображение: spigen-1200x675.jpg]

Колко пари бихте отделили за кейс?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
Аксесоари
#2

До 40 50 кинта.
Цитирай
#3

От 40 до 60 лева.
Цитирай
#4

Ако се колебаете коя граница да изберете например от 25 - 50 или 50 - 75, а максимум бихте дали 50, тогава изберете първата, защото преди имаше някой, който се чудеше, а не го правя от 51 например, защото ми е странно.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#5

Аз като влезнах нямаше опция за гласуване...
Цитирай
#6

1-25. този от 50 е същия като този от 20. Само че на този от 50 пише "мерцедес" а на този от 20 нищо не пише. Реално ако ти не си пазиш телефона, никакъв кейс няма да бъде в състояние да го направи! Big Grin

времето е като парите - никога не стига
[-] 1 потребител изказва благодарност на pepy1 за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#7

Бе има разни карбони, диаманти, сваровски... Smile

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#8

Не е баш така за защитата,купих си SUPCASE Unicorn Beetle Pro за 60 лева,е то за какво става въпрос  https://www.youtube.com/watch?v=6AYOGsqqGHA
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#9

До 20 лева давам за Spigen или Ringke от ebay или Amazon, понеже тукашните търговци искат 30+ лева за същото. Всичко друго от Алито.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
[-] 1 потребител изказва благодарност на valkov2 за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#10

20 лв. марка Puro - достатъчно добре е защитен, а в същото време е напълно прозрачен и не загрозява цвета/изгледа на телефона.
Не бих си взел кейс за 100+ лв. защото бил с Magsafe. Не, че нямам парите, а не виждам смисъл да давам 6 - 7 пъти повече за нещо, което така или иначе ще ми върши работа.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#11

(2021-02-20, 18:16:25)DoryanY написа:  Не е баш така за защитата,купих си SUPCASE Unicorn Beetle Pro за 60 лева,е то за какво става въпрос  https://www.youtube.com/watch?v=6AYOGsqqGHA
На ЕС 3 на жена ми купих един за 7 лв от ибей, пада ит втория етаж. Не е толкова твърд като този от видеото, но свърши идеална работа. Не му е и първото падане де. С написаното исках да кажа, че се плаща за марката повече, отколкото за продукта-в повечето случаи.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#12

Spigen за 20-30лв.
Цитирай
#13

20-тина лева са ми напълно достатъчни.
Цитирай
#14

не ползвам подобни излишни артикули

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#15

Използвам само кейсове на Ringke от алито 20 - 25 лв.
Цитирай
#16

А нашите търговци откъде ги взимат.
Аз сега гледах в Amazon Spigen, но доставката им пише, че е 18 долара, а в Ebay още повече, аз ли нещо не гледам както трябва или.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#17

Мислех че Nillkin са нещо ама не изкара и година твърдия поликарбонатен и се счупи едното плстмасово капаче дето покриваше power бутона. След малко се получи цепнатина в единия ъгъл на мястото от където свалям кейса от телефона. Nillkin от 26 лева за няма и година отиде на боклука. А много го хвалех. Затова хората са казали - малко прасе и нов началник не хвали никога , щото не знаеш каква свиня ще излезе от тях. Повече от 20-25 лева за кейс никога вече. Сега съм с доста време с един силиоконов на cellularline , който купих от Tehnopolis за един лев, изключително мек и плътно прилепващ , от тънките е, не пожълтява и е изключително прецизно изрязан. Тас кейсовете като и с телефоните - убедих се че по скъпото не значи в никакъв случай по добро. Напротив, в доста случаи е само прецакване.

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай
#18

Ако са кейсове за простосмъртни марки (Samsung, iPhone, Xiaomi, Huawei, Google, Motorola, Appo, Vivo, Realme, Nokia, Asus, Razer, OnePlus)-7 до 8 лв.
Ако е нещо от съвсем ,съвсем, съвсем друга класа (LG телефон с уникалния си и невероятен Dual Screen)-200 до 260 лв.
[-] 1 потребител изказва благодарност на greensmoke7777 за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#19

Жалко за тези 200-260 лв., защото няма какво да се слага в този Dual Screen. Най много да се намери нещо от К серията, обаче ще струва колкото уникалния и невероятен Dual Screen, а и няма да работи с него.

1916 
Цитирай
#20

Има.
Кеф ти прекрасния и най-красиво изглеждащ от всички телефони Velvet , кеф ти убиеца на прехвалени ширпотреби-V60 (DA KILLA!) , кеф ти уникалния G8X, кеф ти ПОДубиеца V50 (Die Unter Killa).

Извън темата;
Човек, днеска мое ли така да се изложим срещу мъртъвците от Славия?
Цитирай
#21

Да де, те се слагат в прословутия Dual Screen, но от къде да ги взема? А даже и поостаряха тези модели, а не се чува да изкарат нещо ново извън К серията.

Славия са мъртъвци както казваш, но и нашите не ми изглеждаха на живи. Сраммм! И следващите кръгове ще са мъка.

По темата.
Обичам да си ползвам телефоните голи, но са като жива риба в ръцете ми със стъклените гърбове. У нас си го ползвам без презерв@тиви, а навън със ( като с жените  Wink ). Ако един кейс ми хареса и е удобен бих дал до 70-75 лв

1916 
Цитирай
#22

(2021-02-21, 18:33:02)greensmoke7777 написа:  Ако са кейсове за простосмъртни марки (Samsung, iPhone, Xiaomi, Huawei, Google, Motorola, Appo, Vivo, Realme, Nokia, Asus, Razer, OnePlus)-7 до 8 лв.
Ако е нещо от съвсем ,съвсем, съвсем друга класа (LG телефон с уникалния си и невероятен Dual Screen)-200 до 260 лв.

И LG бяха ширпотреба преди време, не мога да разбера накъде се бие с това...

Сега ще излезе, че са "само за подбрани". Не са, просто никой не си ги купува и няма желание. Нямам и аз. А съм имал преди години няколко техни модела и ги ползвах с кеф. 

Само, че останаха много назад от конкуренцията. Бутикови са, но не в добрия "премиум' смисъл на думата.
Цитирай
#23

Бях фен на Nillkin, ама качеството им тръгна надолу а цените - нагоре. Минах на Ringke и се родих. Телефоните са като танкове с техните кейсове, не пожълтяват, пасват идеално и не се разхлабват във времето. Тапичките за зарядното и 3,5мм жака са приятен бонус.
Цитирай
#24

Гласувах за 25-50. Реално бих оделил 25-70, в зависимост какво предлага кейса. Това за премиум у-во. За бюджетно - до 10лв.

Тия LG още ли правят смартфони? Марката е мъртва от доста време. За техния dual screen, което не е нищо специално, бих платил до 50лв. Само че никога няма да изхабя пари, за нещо като Velvet.

Samsung Galaxy S23 Ultra + Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#25

Ползвам Ringke Fusion от доста време и съм много доволен, хем изглежда добре, хем добре предпазва. Бях го намерил от ибей за 20тина долара навремето, за тази цена смятам си заслужава.

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)