Анкета: Колко пари бихте отделили за кейс? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
0лв. - 25лв.
54.72%
29
54.72%
25лв. - 50лв.
20.75%
11
20.75%
50лв. - 75лв.
7.55%
4
7.55%
75лв. - 100лв.
7.55%
4
7.55%
100лв. - 125лв.
0%
0
0%
Над 125лв.
3.77%
2
3.77%
Не използвам кейсове
5.66%
3
5.66%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Колко пари бихте отделили за кейс?
#26

Не ползвам кейсове, а лепя скинове, не искам да крия апарат който съм си харесал в кейс. В редки случаи, когато се катеря някъде, слагам най-обикновен и евтин кейс, но до там.
Цитирай
Аксесоари
#27

Използвал съм доста кейсове от 12лв. до 112лв., на Goospery, Spigen, Elago, Apple, Samsung и други.
Истината е, че марковите не дават нищо повече от ментетата. На Apple и Samsung кейсовете са еднакви, а единия струва 35лв., другия 95лв.
Но на мен ми харесват и бих продължил да си ги купувам на Apple, Samsung и Spigen, защото си ми е мания да имам няколко кейса и да знам, че са качествени.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#28

Много неща не мога да се начудя като например защо е необходимо да се правят по 15 модела от една серия телефонм, с пренебрежими разлики,да не кажа никакви,  чудя се защо е необходимо да се правят лъскави стъклени преливащи се цветове и хлъзгави като речна звиорка пластмасови  капаци след като на практика използването на телфона в този вид е невъзможно и обезателно трябва да се загрози с кейс. Например имах ми 9, красив много, но камерата от едната страна и като го оставаш на масата без протектор  той почва сам да се движи и ако се загледаш за секунда пада от масата. Камерета го накланя просто, не дай боже и да е в режим на вибрация и вие да сте в другата стая - отиде..Най ме е яд задето не ги правят с някаква осигуряваша добро сцепление с ръката повърхност, която да позволява използването на телефона без загрозяващ кейс. Вчера например гледам съседа с хубав телефон иначе, маняк голям е той, но сложил някакъв кейс който прави телефона му да изглежда като Т-72  Big Grin  , имам чувството че или за самоотбрана ще го ползва или орехи ще чупи с него. Или пък друг мой познат който е с така наречения "тефтер" Bu , той пък като извади тоя планшет от презрамката  си все едно виждам едно време даскала ми по физика как вади дневника  Rolleyes . Иначе е с P40 за 1000 лева, да не говорим че за друго освем да си чете Фейсбука го не ползва .

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай
#29

(2021-02-24, 07:31:18)росен2 написа:  Много неща не мога да се начудя като например защо е необходимо да се правят по 15 модела от една серия телефонм, с пренебрежими разлики,да не кажа никакви,  чудя се защо е необходимо да се правят лъскави стъклени преливащи се цветове и хлъзгави като речна звиорка пластмасови  капаци след като на практика използването на телфона в този вид е невъзможно и обезателно трябва да се загрози с кейс. Например имах ми 9, красив много, но камерата от едната страна и като го оставаш на масата без протектор  той почва сам да се движи и ако се загледаш за секунда пада от масата. Камерета го накланя просто, не дай боже и да е в режим на вибрация и вие да сте в другата стая - отиде..Най ме е яд задето не ги правят с някаква осигуряваша добро сцепление с ръката повърхност, която да позволява използването на телефона без загрозяващ кейс. Вчера например гледам съседа с хубав телефон иначе, маняк голям е той, но сложил някакъв кейс който прави телефона му да изглежда като Т-72  Big Grin  , имам чувството че или за самоотбрана ще го ползва или орехи ще чупи с него. Или пък друг мой познат който е с така наречения "тефтер" Bu , той пък като извади тоя планшет от презрамката  си все едно виждам едно време даскала ми по физика как вади дневника  Rolleyes . Иначе е с P40 за 1000 лева, да не говорим че за друго освем да си чете Фейсбука го не ползва .

аз лично ползвам само топ телефони и НЕ ползвам никакви грозотии, незнам къде видя че е невъзможно ползването, явно ръцете са ми като раш пила Smile

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#30

@Sokolchev

"само топ телефони" това звучи гордо! Big Grin

аз толкова съм свикнал с кейса, че хич не ми прави впечатление. Нека на някой да му изглежда грозно, пък по-добре като изтърва телефона случайно, да не му стане на сол дисплея.. щото на мен ми се е случвало на седмица телефон да ми се изхлузи от джоба и красивия стъклен панел да се пукне. Доста неприятно бих казал..

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
[-] 2 потребители изказват благодарност на mg22 за това мнение:
  • DoryanY, Dowper
Цитирай
#31

Rosen, защото сега са почти еднакви, само намаляват рамките, но повече няма накъде да ги намалят и съответно правят фейслифт, като при колите. Нормално е след като изглеждат почти еднакви, да ги правят различни, като променят цвета. Но разбира се, красотата изисква жертви.
А с един прозрачен кейс няма да имаш проблеми и хем ще го виждаш отзад, все едно е без кейс.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#32

За да няма такива обяви,носете кейсове,може и да не са от скъпите.

''Продавам изпуснат Huawei p40 pro Silver за части.

Счупено предно стъкло (тъча работи), счупен гръб.

Всичко останало работи перфектно.

Давам го с кутията и зарядното.

Цена 500 лв''.


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#33

Doryany, разсмя ме колега Big Grin., иначе по въпроса- кофти тръпка за собственика...

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай
#34

(2021-02-24, 12:32:22)mg22 написа:  @Sokolchev

"само топ телефони" това звучи гордо! Big Grin

аз толкова съм свикнал с кейса, че хич не ми прави впечатление. Нека на някой да му изглежда грозно, пък по-добре като изтърва телефона случайно, да не му стане на сол дисплея.. щото на мен ми се е случвало на седмица телефон да ми се изхлузи от джоба и красивия стъклен панел да се пукне. Доста неприятно бих казал..

незнам как звучи, от както съществуват телефони, винаги съм взимал най на дадения модел и никога не съм слагал кейсове, протектори и т. н. Опитах веднъж, едва го изтраях няколко дни и всичко хвърлих в кофата

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#35

(2021-02-24, 20:14:48)Sokolchev написа:  незнам как звучи, от както съществуват телефони, винаги съм взимал най на дадения модел и никога не съм слагал кейсове, протектори и т. н. Опитах веднъж, едва го изтраях няколко дни и всичко хвърлих в кофата
еми жив и здрав, ползвай си го както те кефи! Топ оф дЪ Попс!

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай
#36

Гласувах за - 50-75. В момента съм с някакъв за около 45-50 лв.

iPhone 4S > iPhone 7 Plus > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy Note 20 Ultra > iPhone 13
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)