Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Включване/изключване на слушалки
#1

Здравейте,имам Huawei MAte 10 Pro.От скоро имам следния проблем включвам слушалките в порта и всичко е наред,но като си сложа телефона в джоба спират да работят.Връщам телефона до фабрични настройки всичко е нормално и след 2,3 дена отново.Благодаря за информацията на всеки отзовал се.
Цитирай
Аксесоари
#2

Блутут слушалки и си решавате проблема. В 21век кой освен вас още слуша музика по кабелни слушалки?

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#3

Здравейте,прав си.Просто и аз не мога да ти отговоря на въпроса,по ми е лесно с тях Smile
Цитирай
#4

(2021-02-22, 15:15:08)boby3531 написа:  Здравейте,имам Huawei MAte 10 Pro.От скоро имам следния проблем включвам слушалките в порта и всичко е наред,но като си сложа телефона в джоба спират да работят.Връщам телефона до фабрични настройки всичко е нормално и след 2,3 дена отново.Благодаря за информацията на всеки отзовал се.
Пробвай от настройки-функции за достъпност-предотвратяване на неволни докосвания,да има отметка,а на режим ръкавица да няма,и виж дали ще се оправи.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)