Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Лаг в dialer-a
#26

относно известията аз пробвах всичко
без оптимизация на консумацията на батерия, с включен автостарт
нищо не помага
един път идват, друг път не
относно дайлъра - не бих се занимавал с външно приложение - хард ресет е решението
Цитирай
Аксесоари
#27

@Sev Това с разрешение на батерията е отделно,това е в специален достъп.
Пп.Аз съм спрял от настройките на оптимизатор автоматичното оптимизиране,не знам при вас има ли го.
Цитирай
#28

И аз не обичам да се занимавам с външни приложения ,макар че dialer-а на google е пълна скръб... От втория хард ресет най-после всичко се оправи .Какво беше това нещо ужас...... И така не разбрах от какво се получи . Сега известията си идват на секундата ,дано и така да си остане . И вече телефона си върви като за Снап 865 ,всичко се отваря мигновено .
Цитирай
#29

С това трябваше да започнеш и после да пишеш. Wipe user data, сваляне от трите точки целия rom , преинсталация и си готов. За 10 минути работа вместо десет дена да се луташ.

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай
#30

На някой случва ли му се освен замръзване в дайлъра да не може да затвори(прекрати )разговора ако ме са затворили от отсрещната страна?
Цитирай
#31

Да, при мен се е случвало и се случва понякога. Но той google-ския dialer си е калпав по принцип. На жената на Nokia-та също и тя постоянно ми се оплаква.

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

Samsung Galaxy S II, Lenovo A3000-H, Meizu MX4, Redmi 4 Prime
Цитирай
#32

Имам лаг от втория ден кажи речи. Правих всякакви ресети и се оправя точно за 1 минута. Също имам и проблема със затварянето, за това си направих да затварям от страничния бутон. Като добавим и постоянния проблем със сензора за близост.. на път съм да я продам за без пари тая китайска пръчка. Не може да копираш от големите, а да имаш такива смешни проблеми. Язък за 144 херца и добрата батерия. Ще го потърпя още малко и се надявам да се оправят нещата.
Цитирай
#33

Как направихте да затваряте от страничния бутон? Успява ли да прекъсне разговора винаги?
Цитирай
#34

(2021-03-14, 15:48:51)dvdesh написа:  Как направихте да затваряте от страничния бутон? Успява ли да прекъсне разговора винаги?

Влизаш в настройки,
После разширени настройки, достъпност, физически и там в менюто е има опцията.


Прикачени файлове Миниатюри
   

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай
#35

Така, аз инсталирах друго приложение за обаждания и контакти и първо, че лаг няма в него вече 2ри ден и сензора за близост хваща перфектно и екрана не светва, докато не си махна телефона от ухото. Ако искате, може да пробвате приложението ( true phone dialer & contacts )
Цитирай
#36

Здравейте, от google play ли е приложението или от външен източник? Нещо особенно прави ли се или само се инсталира и телефона го разпознава по default?
Благодаря!
Цитирай
#37

google play
Цитирай
#38

(2021-03-16, 08:22:35)dvdesh написа:  Здравейте, от google play ли е приложението или от външен източник? Нещо особенно прави ли се или само се инсталира и телефона го разпознава по default?
Благодаря!
От приложения-приложения по подразбиране за телефон,задаваш True Phone Dialer
Цитирай
#39

Благодаря!
Цитирай
#40

(2021-02-25, 10:20:36)skysoft написа:  Ето ти Про/Премиум версията: "https://apk4all.com/android/apps/true-phone-dialer-contacts-pro/".
Колега, абе как го свали това? Не ми го отваря нито на телефона ,нито на компа.

Sent from my Mi 10 Pro using Tapatalk
Цитирай
#41

(2021-03-16, 11:06:23)Silvergreen написа:  Колега, абе как го свали това? Не ми го отваря нито на телефона ,нито на компа.

Sent from my Mi 10 Pro using Tapatalk

Без кавичките пробва ли?
https://apk4all.com/android/apps/true-ph...tacts-pro/

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)