Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

VIVACOM TV GO
#1

Здравейте,

Проблема ми е с мобилното приложение на VIVACOM - TV GO. Влизам с имейл и парола, поставил съм отметка да запомни данните, отделно приложението съм го "заключил". за да не го "убива" системата. Изключил съм оптимизацията на батерията и въпреки това при следващо влизане в приложението, вместо да ме пусне вътре, аз отново трябва да се логна и избера услуга. 
Не знам какво повече да направя, за да накарам приложението да не ме изхвърля на вход.


Благодаря предварително!
Цитирай
Аксесоари
#2

На мобилен интернет ли пробваш,ако не пробвай.При мен на a1 xplore tv go е така,за логване на мобилен,после си гледам на Wi Fi.
Цитирай
#3

И при мен е така винаги ми иска mail и парола, но ги запазва. Така ми е по-удобно понеже често влизам с различен mail. Новото приложение TVGO е в процес на разработка, така че е нормално да има разногласия в началото. В зависимост от желанието на клиента ще се оптимизира.

Mate 50 pro
Цитирай
#4

@DoryanY без значение дали е мобилен или уай фай, все ми иска данни за вход. Аз ползвам вход с имейл заради домашната телевизия.[Изображение: 620e50ba13612fbdd611df768140df1d.jpg][Изображение: fa633bd02c977299b3f1a24b4c9b8bf1.jpg]
@pezilink въпреки, че слагам отметката да запимни данните за вход не ги помни. Идеи?

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай
#5

Помни ги данните за вход с email. Но ако са запаметени трябва да се цъкне на кръглата икона с човечето на реда с потребителското име и да се избере излезлия email. После се натиска вход и така.
Мисля, че на старото приложение беше по-удобно направено. Поне не беше с толкова много кликвания при запаметени потребител и парола.

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

Samsung Galaxy S II, Lenovo A3000-H, Meizu MX4, Redmi 4 Prime
[-] 2 потребители изказват благодарност на siebel за това мнение:
  • Ivan_Bonev, pezilink
Цитирай
#6

Приложението TVGO се очаква да остане в историята..на мен лично след последния ъпдейт ме кефеше. С приложението EON нямам допир. Някой ако го знае да пише.[Изображение: 1e5f5ad51c9c81a204e94bc0c45ce714.jpg]

Изпратено от моят BE2029 с помощта на Tapatalk

Mate 50 pro
Цитирай
#7

В описанието на последната актуализация на My VIVACOM пише за EON приложението, но така и не успях да се логна в него. Обадих се на Оператор за съдействие и получих отговор, че приложението все още се разработва. На кой да вярвам?
[Изображение: bca15bf3cde000b9a51331a27b3414b0.jpg][Изображение: 1effd0a9111cdbf1176603a19289790e.jpg]

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай
#8

Eona тръгна офертите на пръв прочит изглеждат добри:
https://www.vivacom.bg/bg/eon/eon-paketi

Изпратено от моят BE2029 с помощта на Tapatalk

Mate 50 pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на pezilink за това мнение:
  • tonus
Цитирай
#9

(2021-04-12, 09:29:40)pezilink написа:  Eona тръгна офертите на пръв прочит изглеждат добри:
https://www.vivacom.bg/bg/eon/eon-paketi

Изпратено от моят BE2029 с помощта на Tapatalk

Ако искам някоя от по-високите оферти как ще ми осигурят тези огромни рекламни интернет скорости, като 90% от моят град Бургас е все още с максимално до 100 мегабита ограничение. Може би очакват да им плащам тия "добри" цени и да се надявам в обозримото бъдеще да стигнат и до мен тези скорости.
Да ама не, да си ги имат тези неустоими оферти.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tonus за това мнение:
  • pezilink
Цитирай
#10

(2021-04-12, 09:45:02)tonus написа:  Ако искам някоя от по-високите оферти как ще ми осигурят тези огромни рекламни интернет скорости, като 90% от моят град Бургас е все още с максимално до 100 мегабита ограничение. Може би очакват да им плащам тия "добри" цени и да се надявам в обозримото бъдеще да стигнат и до мен тези скорости.
Да ама не, да си ги имат тези неустоими оферти.

На този въпрос мога да ти отговоря.
Вчера им звъннах,провериха адреса и казаха че адреса е захранен със 100 мегабита.Казах добре аз искам 500 мегабита и ще си ги плащам отговора беше ами не може и им казах че губят един голям клиент след няколко месеца(сметките на месец са ми по нас 300лв а съм физическо лице).
А и на допълнителен приемник по 5лв а аз имам 4 телевизора което значи че към цената на плана се добавят още 15лв и най малкия план на мен щеше да ми излиза 42лв
Цитирай
#11

Здравейте , някой запознат ли е възможно ли е да се подкара мобилна версия на приложението на Еон Тв за телевизор с андроид 9 ? Ако има такъв шанс да сподели , телевизора ми е METZ 43inch 4k и т.н. андроид 9 . Нормалното приложение ми изисква активация на код - за него от Виваком ми казаха , че трябва да имам активна телевизия някъде в България за да може ( аз се намирам в чужбина ) , мобилната се активира само с смс на номер до колкото съм запознат .
Цитирай
#12

Според мобилната версия тя работи само на андроид устройства с тъчскрийн. Демек само за телефони и таблети. Не мога да го подкарам дори на samsung dex.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#13

Благодаря за отговора . Живи и здрави Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)