Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Автиматично приемане на обаждане
#1

Здравейте, все ми се струваше, че съм го срещал из настройките, но сега ми трябва и не успявам да го намеря. Идеята е, докато карам мотор с оригиналните слушалки да приемам повикване без да натискам нищо.

Huawei P30 Pro > Huawei P50 Pro
Цитирай
Аксесоари
#2

Има опция за повдигане на телефона до ухото за отговор,намира се в настройки-опции за достъпност-преки пътища и жестове.
Цитирай
#3

(2021-02-26, 08:16:23)DoryanY написа:  Има опция за повдигане на телефона до ухото за отговор,намира се в настройки-опции за достъпност-преки пътища и жестове.

Явно не сте прочели въпроса внимателно. Питащия казва „карам мотор” - няма вариант „повдигане на телефона до ухото”!
(2021-02-26, 06:16:56)alexhf написа:  Идеята е, докато карам мотор с оригиналните слушалки да приемам повикване без да натискам нищо.
Разгледайте „Използвайте гласов контрол” и други подобни страници.

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#4

Като отвориш настройки - търсене : "автоматичен отговор" , не ти ли излиза резултат. При мене го има, но съм с друг апарат.


Прикачени файлове Миниатюри
   

S21 FE
RN5 AI
Цитирай
#5

Май го имаше в 9ката, сега няма. А за гласова команда се иска микрофон от телефона, поне така пише. Ако слушалката е опция може да се пробва. А иначе да сваляш шлем и да си подложиш телефона - евала!!!

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#6

(2021-02-26, 09:11:47)alexbg67 написа:  Май го имаше в 9ката, сега няма. А за гласова команда се иска микрофон от телефона, поне така пише. Ако слушалката е опция може да се пробва. А иначе да сваляш шлем и да си подложиш телефона - евала!!!

Щом слушалките са оригинални - би трябвало да са комбинирани, с микрофон.

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#7

имаш вариант с автоматизиране на тези действия
виж tasker или macrodroid
при тях можеш да кажеш нещо от рода на:
ако съм свързан към този блутут(на мотора) тогава автоматично вдигай като звъннат

Galaxy Nexus -> Sony Z1 Compact -> Meizu M1 Note->One Plus X -> Xiaomi mi6->Samsung a70->S21FE 
Цитирай
#8

@jhoro Аз въпроса го прочетох,и казвам каква опция има,за такава със слушалки не знам дали има,слушалки не ползвам.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • jhoro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)