Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Флашване на Андроид 5 за Lenovo Yoga 2 1050 L
#1

Привет,
втори ден си играя с Phone Flash Tool 4.4.4., както и Platform Flash Tool Lite.
3 вида image пробвах, стига до някакъв процент префлашване, и дава различни грешки.

Спира на различни места и с всеки отделен image дава различна грешка.

Пробвах сервизните менюта оттам да го префлашвам през SD карта, пак дава грешка и излиза.

Процесорът е Интелски,
давайте насоки нататък, pls.
Цитирай
Аксесоари
#2

Не му ли идва ОТА актуализация за андроид 5,провери ли в настройките.
Цитирай
#3

(2021-02-26, 22:30:08)DoryanY написа:  Не му ли идва ОТА актуализация за андроид 5,провери ли в настройките.

Какво е това?
Андроид 5.1 имаше последно, ама е тотално омазан.
Цитирай
#4

OTA-актуализация по въздуха,когато ти идва по системата,но явно ти е дошла,аз разбрах че искаш да ъпдейтнеш към 5.Явно Леново имат проблеми с префлашването защото и аз имам едно старо Леново А6000 и при него е голям проблем когато реша да го флашна с SD карта,става от няколко опита.Трябва да се намери правилния firmwere,защото едни са за SD карта,други за флаш тул.
Цитирай
#5

(2021-02-27, 07:55:13)DoryanY написа:  OTA-актуализация по въздуха,когато ти идва по системата,но явно ти е дошла,аз разбрах че искаш да ъпдейтнеш към 5.Явно Леново имат проблеми с префлашването защото и аз имам едно старо Леново А6000 и при него е голям проблем когато реша да го флашна с SD карта,става от няколко опита.Трябва да се намери правилния firmwere,защото едни са за SD карта,други за флаш тул.

Възможно ли е да имам хардуерен проблем? Bootloader не съм пипал, дори не знам дали може да се сменя през кабел, ама дори той започна да се затлачва.
Цитирай
#6

Ходи на сервиз, потвърдиха и моите съмнения. Хардуерен проблем.
Някой да има такъв таблет със счупен дисплей, от 2 да пробвам да правя един?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)