Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Инсталиране на Documents папка
#1

На Филипс осма серия няма такава папка инсталирана и поради това не може да се настрои редакция/триене на файлове директно на прикачен към usb харддиск. Въпроса ми е има ли някакъв начин да се инсталне това приложение?
Цитирай
Аксесоари
#2

Xplore инсталирай от маркета.
Цитирай
#3

(2021-02-28, 10:32:42)emzo написа:  Xplore инсталирай от маркета.

Имам го, както съм пробвал и почти всеки по-известен файл експлорър, но нито един не дава възможност за триене файлове директно. Трябва да му се даде разрешение, но я няма папката Documents, чрез която става това.
Цитирай
#4

Същия ТВ + същия апп = нямам такива проблеми.
Цитирай
#5

Имаш ли папка Documents и с последен ъпдейт ли си?
Да питам друго ако знаеш, може ли да се нагласи промяната на звука да става непостъпателно при постоянното натискане на бутона за звука. В моя случай при едно постоянно натискане на бутона се променя само с една степен нагоре или надолу, което е дразнещо и също така не намерих никъде опция за нагласяне за колко секунди да се скрива автоматично интерфейса на волумето. На дефолт стои доста време, повече от 10 секунди.
Цитирай
#6

Имаш проблем с правата.Мини през заводски настройки.
Цитирай
#7

Няма проблем да се трие от вградената памет, само на външен хард свързан през usb порта не става. Колеги а защо екранната резолюция на телевизора е 1920х1080?

[Изображение: oiUIBaX.jpg]
Цитирай
#8

Форматирай HDD то от телевизора, /ЩЕ СЕ ИЗТРИЕ ВСИЧКО/ и ще може да триеш след това.

Galaxy S24 Ultra
Galaxy Watch6 Classic, 46 мм

Цитирай
#9

Както казох,заводски настройки.
И провери за обновления,след factory reset.OpenGL ES3.2 v1r.r12p...... Трябва да е OpenGL ES3.2 v1r.r16p.........
И в Aida64/Directories/storage виж какви са ти правата.Трябва да е четене и писане.
Цитирай
#10

Ако форматирам HDD-то от телевизора след това ще се вижда ли когато се закачи на PC-то?
Цитирай
#11

Да, ще го вижда, може да пробваш с една флашка първо.

Galaxy S24 Ultra
Galaxy Watch6 Classic, 46 мм

Цитирай
#12

Благодаря, ще пробвам с един SSD диск. А относно защо резолюцията на екрана е FullHD, това било само интерфейса на андроида. Реално всичко, което е 4К като поток се плейва 4К. Aida показва, че телевизора е с 2GB рам памет, а на други места официално е обявено, че е с 3GB, а моделите от 2019 са с 2GB. Не знам кое е вярно, но и 2 гиги явно стигат за гладка работа на системата заедно с цял куп приложения, които стоят стартирани в бекграунда.

След формат на SSD през телевизора отново не може да се трият файловете от него и също така не могат да се записват файлове по-големи от 4 и нещо гигабайта заради файловата система по която андроида го форматира.
Цитирай
#13

(2021-03-02, 08:23:58)Mikk написа:  Форматирай HDD то от телевизора, /ЩЕ СЕ ИЗТРИЕ ВСИЧКО/ и ще може да триеш след това.

Това нещо работи на телефон, на тв НЕ Работи, явно заради авторските права или друго, ТВ тата са прецакани. 
Лично аз не виждам смисъл от тая "функционалност".

Galaxy S24 Ultra
Galaxy Watch6 Classic, 46 мм

Цитирай
#14

Ще трия през ПЦ-то излишното, не е болка за умиране.
Споделете в тази тема интересни функционални приложения, които ползвате на вашето андроид тв. След проба-грешка вече от почти седмица стигнах до следната селекция от приложения:

[Изображение: y38Emcx.jpg]
[-] 1 потребител изказва благодарност на ozonbg за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)