Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Премахване на известие за времето
#1

Здравейте.
Първо се извинявам ако не съм уцелил раздела. Наистина не знам къде е най-точно да си пусна темата, за това ако модераторите сметнат, нека ми я преместят. Ще си взема бележка за следващ път!
Върнах телефона си - Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Android 10, MIUI Global 12.0.2., към заводски настройки и започна да ми се появява известие за времето в лентата, както се вижда от скрийншотите. Аз заводското на Шаоми съм го деактивирал и остава това на Google. Как да го изключа/спря да не показва въпросното известие?
.jpg 1 (1).jpg Размер: 4.82 KB  Сваляния: 123
 
.jpg 2 (1).jpg Размер: 35.21 KB  Сваляния: 123

Слънчев и усмихнат ден!
Цитирай
Аксесоари
#2

Като плъзнеш известието на ляво не излиза ли зъбно колело,цъкни на него и спри известието,ако няма в настройки- приложения-известия,спираш на времето.
Цитирай
#3

Това прозорче го плъзни на ляво,ще ти се покаже меню за настройка. И изключи -->текущи метеорологични условия.

Xiaomi Mi Mix 2s/RN 9s/POCO X6 5G
Цитирай
#4

При мен се получава като задържа върху известието и се показват настройки.

Storstark
Цитирай
#5

Здравейте.
Направих както е писал @petar37 и изключих текущите метерологични условия и известието изчезна, но вечерта се появи отново.
Направих кардинално изключване на известията от Google и за сега не се е появявало. Ако някой мисли, че бих имал проблем за в бъдеще, нека сподели.
.jpg Screenshot_2021-03-02-20-42-17-974_com.android.settings.jpg Размер: 31.54 KB  Сваляния: 66

PS Честит Трети март! Слънчев и усмихнат ден!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)